ISO dosyalarına yapılandırma nasıl yapılır?

NTLite olabilir

sanırım

Merhaba,

Sorum şudur:

Bir işletim sisteminin. ISO dosyasının içine, işletim sistemi ile beraber kurmak istediğimiz programları ekleyebilir miyiz?
Mesela bir ofis programı diyelim, bunu. ISO dosyasına ekleyip (yöntem hakkında bir bilgim yok) sistemi USB'ye yazdığımız. ISO üzerinden boot ederken aynı zamanda bu programların da kurulmuş olmasını sağlayabilir miyiz? Eğer cevap evet ise bunu nasıl yapabileceğim hakkında da bilgi verebilir misiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. Ben $oem$ yapmak istiyorum driver program vs. fulll driver entegre istiyorum, Windows ISO'ya. BIOS'tan sonra çalıştırmak için arkadaşlar ya.

Ben Full driver eklemek istiyorum.

Son düzenleme:
.iso dosyası için bir fikrim yok ancak size önerebileceğim bir şey var. Acronis True Image yazılımı ile yapabilirsiniz. Bu yazılımın yapmış olduğu şey, Windows'u yedekler. Sıfırdan bir Windows kurduğunuzda Office programları gibi ihtiyacınız olan her şeyi kurun. En sonunda onu yedekleyin. Aldığınız yedek ile birlikte Windows'u kendi bilgisayarınıza ve hatta başka bilgisayarlara da kurabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay, Youtube'dan videolarını bulabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki lisans sorunu yaşayabilirsiniz.

.iso dosyası için bir fikrim yok ancak size önerebileceğim bir şey var. Acronis True Image yazılımı ile yapabilirsiniz. Bu yazılımın yapmış olduğu şey, Windows'u yedekler. Sıfırdan bir Windows kurduğunuzda Office programları gibi ihtiyacınız olan her şeyi kurun. En sonunda onu yedekleyin. Aldığınız yedek ile birlikte Windows'u kendi bilgisayarınıza ve hatta başka bilgisayarlara da kurabilirsiniz. Kullanımı gayet kolay, Youtube'dan videolarını bulabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki lisans sorunu yaşayabilirsiniz.
Yani windows clonlama gibi oluyor doğru mu?
Mesela mac adresleri aynı mı oluyor PC’lerin?

Yeni konular

Geri
Yukarı