İSO dosyasını USB' ye yazarken hata alıyorum

Bak kardeşim,
İSO dosyasını yazdırmadan bir USB ye at ve internet kafeye götür de ki: Bunun içinde iso dosyasını usb'ye yazdırmak istiyorum de onlar uğraşsın :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski bir bilgisayarım var. İşletim sistemi Win XP. Wintobootic yazılımını XP de çalıştırmak için neler yüklemem gerek ?
Elinde iso dosyası yok Sen direk açmaya çalışıyorsun Açılmaz Format atmayı öğren ondan sonra gel konuşalım. Masaüstünden format olmaz, Resimde gördüğünü boot etmeye çalışıyorsan Olmaz.
Elinde iso dosyası olmadan Yapamazsın iso bulunca Universal installer ile yap.

Elinde iso dosyası yok Sen direk açmaya çalışıyorsun Açılmaz Format atmayı öğren ondan sonra gel konuşalım. Masaüstünden format olmaz, Resimde gördüğünü boot etmeye çalışıyorsan Olmaz.
Elinde iso dosyası olmadan Yapamazsın iso bulunca Universal installer ile yap.
Elimde İSO dosyası var ama USB yazamıyorum. Neyse Windows 8 eksik olsun.

Bilgisayarında su saçma sapan Dracula virüs engelleyici gibi bir program var ve bu aptal program gördüğü her INF dosyasını virüs olarak alıglıyor. Şimdi bu aptal virüs programını kapat ve yeniden dene. Eksik olması gereken bişey varsa aptal XP'dir!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı