ISO dosyasının boyutunu nasıl küçültülür?

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde Windows 10 Pro Türkçe ISO dosyası var bu dosya 7.5 GB bende de bir 8 GB flash disk var ama ne yaptıysam ne kadar bicimlendirme kullandıysam 7.43 GB kullanılabilir bir boyutu var yani 7 MB ile bu ISO dosyasını flash belleğe yazamıyorum. Bu ISO dosyasını nasıl o kadar küçültebilirim? Bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi lütfen?

NTLite kullanarak.
Bu konuda yazıyor. ISO küçültmeyi.

ISO dosyası küçülmez. Mecburen 16 GB ve üzeri bellek lazım. Aradaki fark ~70 MB.

Sıkıştırma desteği olan kalıp formatları var ama nihayetinde içindeki dosyalar flash belleğe açılarak yazılacağı için yine de sığmayacaktır.

Şu haliyle içindeki bazı özellikleri NT Lite ile çıkarmak dışında başka çare yok.

Nasıl bulacağım spectre ISO dosyasını linki yok bende.

Vaktiniz varsa Atlasos'in GitHub sayfasından biraz ingilizcenin yardım ve NTLite ile kendi isonuzu hazırlayabilirsiniz. Eğer vaktiniz yoksa ve çok bilgi sahibi değilseniz direkt atlasos kullanabilirsiniz.
Şifre:
MediaFire: ZgaPIAsw
Mega. Nz: RWZ8m0bP
Custom BOOTABLE olanı indirin. Önce MediaFire'dan deneyin.
Custom tema ve ikon paketi yükleyip "kararlı" olmaktan bahseden, Toolbox içine ne idüğü belirsiz şeyler koyan, ne yaptığını paylaşmayan, bir sorun yaşadığınızda topluluğa sahip olmayan GhostSpectre'yi lütfen önermeyin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı