ISO Layout Mekanik Klavye Kiti

Bütçe
1500

tunorno

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Birkaç aydır bu işe merak sarmış biri olarak birkaç klavye elden geçirdikten sonra ucuz yollu bir custom klavye yapma peşindeyim. Elimde fazladan Prismcaps beyaz ISO-UK keycapler var. Bunlara ek olarak amazondan akko switch siparişi verdim ancak ISO düzeninde PCB bulmak imkansız gibi bir şey.

Hot-swap ucuz yollu bir ISO klavye alıp onun da üzerinde değişiklik yapmak bir başka seçenek olarak önüme çıkıyor.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

@Hyuuga Neji
Hocam öneriniz varsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhabalar,

Birkaç aydır bu işe merak sarmış biri olarak birkaç klavye elden geçirdikten sonra ucuz yollu bir custom klavye yapma peşindeyim. Elimde fazladan Prismcaps beyaz ISO-UK keycapler var. Bunlara ek olarak amazondan akko switch siparişi verdim ancak ISO düzeninde PCB bulmak imkansız gibi bir şey.

Hot-swap ucuz yollu bir ISO klavye alıp onun da üzerinde değişiklik yapmak bir başka seçenek olarak önüme çıkıyor.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

@Hyuuga Neji
Hocam öneriniz varsa çok mutlu olurum. Teşekkürler.
GMK67 bakabilirsiniz.

Hocam 1500TL'ye alınabilecek adam akıllı ISO kit var mı bilmiyorum. Varsa da hatırlamıyorum.
Peki ucuz yollu bir klavye alsam ve elimdeki switch ve capler ile guncellesem olmaz mı? Sonuçta benim ihtiyacım olan orta halli bir kasa ve kalitesiz olmayan bir PCB. Ne dersiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı