İsrail Ankara'ya büyükelçi atadı

Büyük resim kursçuları ve Discord politikacıları doluşmuş başlığa. İsrail ile yapılan her dostane adım bölgede Türkiye'nin çıkarınadır. Elinde nükleeri olanın sözü geçer, Akdeniz ve Ortadoğu'da mekanın asıl sahibi kendileridir kimse kusura bakmasın.

Karabağ savaşında İsrail'in Azerbaycan'a silah yardımı yapması ve okullarda ermeni soykırımı demesi ha ilginçmiş.

İsrail'in buradaki tek mottosu Rusya'nın sıcak denizlere inmesinin önünün kesilmesi ve Azerbaycan ile İsrail'in önceden beri hukuku var diye biliyorum.(dediklerine katılıyorum ha yanlış anlama 🤨

Sırf İsrail istemediği için F-35'i alamıyoruz biliyorsun değil mi? Adamlar F-35'in kendisinden başka ülkede olmasını istemiyor Orta Doğu'da. Zaten S-300 ile vurdular F-35'i. Mavi Marmara'yı da unutmadık.

Her ülkeyle aramızda kötü olaylar oldu zamanında. Ama dediğim gibi ortadoğu gibi bir çöplükte müttefik olabileceğimiz tek devlet İsrail'dir.

İsrail'in buradaki tek mottosu Rusya'nın sıcak denizlere inmesinin önünün kesilmesi ve Azerbaycan ile İsrail'in önceden beri hukuku var diye biliyorum.(dediklerine katılıyorum ha yanlış anlama 🤨

Amacı ne olursa olsun. İşimize gelen bir şey sonuçta.

Çok garip herkes antisemitizm yanlısı yorumlar yapmış kimsede Sedat Peker videosunda bu durumdan bahsetti dışarıdan göründüğü gibi bir durum olamayabilir dememiş. Şahsen İsrail ile ilişkileri iyileştirmemek için bir neden görmüyorum.

Yahudi Arap'tan iyidir.

Yahudi de Araptır. Aynı coğrafya insanları bunlar. Gerçi Arap ırk da değil ya, o da ayrı mesele.
Asurlular, bugün Arabistan diye bildiğimiz bölgedeki göçebe şekilde yaşayan semitik gruplara "Arabaya" şeklinde hitap ederlerdi. Arabaya değişerek Arab halini aldı. Şimdi herkese Arap diyorlar. Yanlış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Filistini falan savunmaya çalışanlar haberiniz olsun Türkiye Yunanistan çatışmalarında filistin yunanistanın tarafında yer aldı Azerbaycan Ermenistan savaşında Ermenistan'ın yanında oldu onu desteklediklerini açıkladı Azerbaycan'lı insanlar sevmez zaten filistini. Biraz tarih araştırın arapların türklere karşı ne kadar ayaklandıklarını türkleri ne kadar öldürdüklerini. Mahalle kahvehanesinden duyduklarınızı gelip burada anlatmayın ekonomik olarak İsrail'le anlaşmak en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı