İsrail bu kez pazar yerini vurdu!

gamer12345

Femtopat
Daha fazla  
İsrail Gazze'de pazar yerini bombaladı!

İsrail ordusu yaklaşık 100 bin kişinin kuzeydeki İsrail bombardımanından kaçarak yerleştiği nusayrat mülteci kampında bir pazara hava saldırısı düzenledi. Saldırıda ilk belirlemelere göre 13 kişi hayatını kaybetti. Bölgede büyük bir yıkıma neden olan saldırı nedeniyle ambulans ve sivil savunma ekiplerinin bölgeye girişinde güçlük yaşandı.

Kaynak: SON DAKİKA GAZZE HABERLERİ: İsrail çıldırdı, uluslarası televizyonu kapatıyor

Yarın bizim okul Gazze'deki siviller için para toplayacak. Acaba para bağışlasam mı? Fakat Gazze'deki Hamas başlattı bu süreci. Kararsızım.

Son düzenleme:
Yarın bizim okul Gazze'deki siviller için para toplayacak. Acaba para bağışlasam mı? Sonuçta onlar da saldırdı.

Yani paranın nereye gideçeği tam belli değil belki senin verdiğin parayla insani yardım gidecek belki de sivillerin olduğu yeri bombalayacaklar vermeni önermem.

Yarın bizim okul Gazze'deki siviller için para toplayacak. Acaba para bağışlasam mı? Fakat Gazze'deki hamas başlattı bu süreci. Kararsızım.
Hocam kesinlikle hayır gönderen bana göre enayidir okul paraya el koyar hükümete verir veya kendileri harcar sende yardım ettim diye sevinirken bir bakmışsın senin paranla neler almışlar neler sen simit çay idare ederken senin paranla onlar bal börek yerler veya hükümet yalakalarını doyurur malum yiye yiye ülkeyi mahvettiler ekonomi yerlerde sakın ha arkadaşlar bunun bilinçinde olun sakın iyilik yapacağım derken kerizlik yapmayın örnek olarak şu haberi okumanızı tavsiye ederim. AB, Erasmus'u kazanan 21 Türk öğrenci 122 bin Euro gönderdi: OKUL İDARESİ PARAYA EL KOYDU

Sakın verme. Allah bilir kime gidecek o para.
Aklıma rahmetlı Kemal Sunal'ın videosu geldi hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı