İsrail vatandaşları İstanbul'a tahliye ediliyor

Benim diyeceğimin bir nedeni de bu hocam yahudilerin çoğu iyi görgülü ve okumuş bilmiş modern kişiler istesekte gelmez böyle kişiler ülkemizde zaten bize itelediler arapları çekiyoruz işte.

Ne Avrupa ne Orta Doğu'nun göbeğindeki İsrail modern insanlardır. Vasıflı olmak modernlik değildir.

Kimseyi ezmek gibi bir niyetim yok dostum. Araplar geliyor israillilerde gelsin kafasını anlamıyorum. İsrailliler gelmesin araplar defolup gitsin demeniz gerekiyordu. 10 küsur milyon mülteciye bakıyoruz. Bu gelenler belki varlıklı insanlar mülteci statüsüne girmeyecekler devlete yük olmayacaklar kim bilir. Ama arz talep dediğimiz bir olay var. En basitinden konut arzı artmazken sürekli olarak bu ülkeye gelenler yüzünden talep artıyor. Hayatın bu kadar pahalı olmasının sebeplerinden biride talep fazlalığı. Sen daha 80 küsur milyon vatandaşının taleplerini karşılayamazken üzerine 10 küsur milyon Arap'a bakmaya çalışıyoruz. Bu da yetmezmiş gibi bir de israilliler geliyor. Önünü arkasını düşünmeden bir şeyleri savunmayın. Biz ABD değiliz. Bu ülkenin bu kadar çeşitliliği kaldırabileceğini sanmıyorum. En kısa zamanda yabancı kim varsa ister Arap ister Rus, israilli olsun oturum izni olmayan kim varsa gönderilmesi gerektiğini savunuyorum.
Hocam size tamamen katılıyorum ama benim anlatmak istediğim İsrail güzelleştirmesi değil yahudilerin hepsi akıllı zeki meslek sahibi okumuş büyümüş nerede nasıl davranacağını bilen insanlar ki bize böyle insanlar gelir mi ülkemize? Gelmez nerede işsiz pis sapık hemen bizim ülkemizde bitiveriyor bunu anlatamıyorsun insanlara işte size de anlatamamışım umarım şimdi anlatabilir mişimdir sizde anlamışsınızdır kısaca bizim ülkeye böyle okumuş bilmiş zeki çalışkan kişiler gelmez Suriyeli ve Afgan pis sapıklar gelir çeker durursun işte.

Bunlarda gelmesin hocam. Artık savaş mültecisi görmek istemiyorum bu ülkede.

Hocam size tamamen katılıyorum ama benim anlatmak istediğim İsrail güzelleştirmesi değil yahudilerin hepsi akıllı zeki meslek sahibi okumuş büyümüş nerede nasıl davranacağını bilen insanlar ki bize böyle insanlar gelir mi ülkemize? Gelmez nerede işsiz pis sapık hemen bizim ülkemizde bitiveriyor bunu anlatamıyorsun insanlara işte size de anlatamamışım umarım şimdi anlatabilir mişimdir sizde anlamışsınızdır kısaca bizim ülkeye böyle okumuş bilmiş zeki çalışkan kişiler gelmez Suriyeli ve Afgan pis sapıklar gelir çeker durursun işte.

İnsanlar doğduğu yere/ebeveynlerine göre yargılanamaz. Bu ön yargılı bir bakıştır ve ırkçılıktır. Örneğin Steve Jobs Suriye asıllı bir Amerikan'dır. Reddit ve Twitter'da çok geziniyorsunuz gibime geldi. Sosyal medyaya ara verin.

Ocak ayında İstanbul'a gitmiştim. Adres sormak için 10 kişiyi çevirdiysem 9'u ya Rust'u ya da araptı. Kendi ülkemde hiç bu kadar yabancı gibi hissetmemiştim.

İnsanlar doğduğu yere/ebeveynlerine göre yargılanamaz. Bu ön yargılı bir bakıştır ve ırkçılıktır. Örneğin steve jobs Suriye asıllı bir Amerikan'dır. Reddit ve Twitter'da çok geziniyorsunuz gibime geldi. Sosyal medyaya ara verin.
Evet ülkemde türlü pislikler çeviriyorlarsa bombalı eylemler yapıyorsa İstanbul'daki bombalı saldırıyı gerçekleştiren terörist böyle yakalandı ülkemizde daha geçen günlerde sapıklık yapıyorlarsa Afgan sapık trende kadınları videoya çekti. Yüksek hızlı sapık evet ırkçıyım. İsterseniz bir tarihe bakın arapların bize nasıl ihanet ettiklerine. Araplardan yarar gelmez bunu anlayın artık ben at gözlüğü takıp her şeyi görmezden gelemem zaten gördükte ne oldu ülke Arap çöplüğüne döndü gece araplar yüzünden kızlarımız rahat rahat dolanamıyor başımıza ne gelecek diye kara kara düşünüyoruz. Zaten at gözlüğü takıp dolanalım daha rahat olur hiç olmazsa bugün Arap Suriyeli ve Afgan sapıklar ne sapıklık yaptı neler yaptı diye görmeyiz hiç olmazsa en iyisi haklısınız.

Evet ülkemde türlü pislikler çeviriyorlarsa bombalı eylemler yapıyorsa İstanbul'daki bombalı saldırıyı gerçekleştiren terörist böyle yakalandı ülkemizde daha geçen günlerde sapıklık yapıyorlarsa Afgan sapık trende kadınları videoya çekti. Yüksek hızlı sapık evet ırkçıyım. İsterseniz bir tarihe bakın arapların bize nasıl ihanet ettiklerine. Araplardan yarar gelmez bunu anlayın artık ben at gözlüğü takıp her şeyi görmezden gelemem ki zaten görmezden gelsekte ne olacak ülke Arap çöplüğüne döndü gece araplar yüzünden kızlarımız rahat rahat dolanamıyor başıma ne gelecek diye kara kara düşünüyoruz.

Görmezden gel diyen olmadı zaten. İyi şeyler haber yapılır mı sence? Kötü bir haber yapacaksınki halkın ilgisini çekesin. Yine hepsine iyi veya kötü demiyorum ancak bunları yapan türkler, avrupalılar, asyalılar, Amerikalı'lar da var. Arapları araştırırken avrupalıları es geçmişsiniz anlaşılan. Diyeceksiniz ben haberleri takip ediyorum onlarda öyle bir şey görmedim, komik. İşte bu yüzden Twitter ve sosyal medyaya ara verip asıl at gözlüğünüzü çıkarın.

Bunlarda gelmesin hocam. Artık savaş mültecisi görmek istemiyorum bu ülkede.
Haklısınız hocam araplardan sonra insanlar artık mültecilere karşı görüşleri kapandı tiksindi bunu fark ediyorum.

Aman hocam bu İsrail tutkunluğu nereden geliyor?
Sevgili hocam konuyu aslında yanlış saptırdım ya da yanlış anlaşıldım ben israillilerin tutkunu değilim ülkemiz zaten araplardan neler çekti neler sapığından ayrı kedi köpek öldürmelerinden ayrı ülkemize bilgili akıllı dürüst temiz modern insanlar gelse böyle olur muydu Türkiye? Zaten israillileri kapacak birçok Avrupa ülkeleri var çünkü hepsi tam da benim anlattığım kriterleri barındırıyorlar zekiler akıllılar dürüstler meslek sahibi vardır aralarında illaki doktor mühendis vs. yani hiç olmazsa ne olduğu belli olmayan araplar değiller bunu anlatmaya çalıştım konu yanlış saptı :D

Görmezden gel diyen olmadı zaten. İyi şeyler haber yapılır mı sence? Kötü bir haber yapacaksınki halkın ilgisini çekesin. Yine hepsine iyi veya kötü demiyorum ancak bunları yapan türkler, avrupalılar, asyalılar, Amerikalı'lar da var. Arapları araştırırken avrupalıları es geçmişsiniz anlaşılan. Diyeceksiniz ben haberleri takip ediyorum onlarda öyle bir şey görmedim, komik. İşte bu yüzden Twitter ve sosyal medyaya ara verip asıl at gözlüğünüzü çıkarın.
Peki hocam fikrinize saygım sonsuz.

Son düzenleme:
Sevgili hocam konuyu aslında yanlış saptırdım ya da yanlış anlaşıldım ben israillilerin tutkunu değilim ülkemiz zaten araplardan neler çekti neler sapığından ayrı kedi köpek öldürmelerinden ayrı ülkemize bilgili akıllı dürüst temiz modern insanlar gelse böyle olur muydu Türkiye? Zaten israillileri kapacak birçok Avrupa ülkeleri var çünkü hepsi tam da benim anlattığım kriterleri barındırıyorlar zekiler akıllılar dürüstler meslek sahibi vardır aralarında illaki doktor mühendis vs. yani hiç olmazsa ne olduğu belli olmayan araplar değiller bunu anlatmaya çalıştım konu yanlış saptı :D
Genelleme yapmanızı yine anlamıyorum. Hani hepsinin ''zeki, akıllı, dürüst'' olduğu nerede geçiyor?

Bana böyle bir bilgi gelmedi hocam.

Genelleme yapmanızı yine anlamıyorum. Hani hepsinin ''zeki, akıllı, dürüst'' olduğu nerede geçiyor?

Bana böyle bir bilgi gelmedi hocam.
Hocam araplar için geçerli değil ben arapları sevmiyorum nefret ediyorum araplardan bize hiç iyi şeyler gelmedi o yüzden araplara o zeki akıllı dürüst laflarını edemeyeceğim ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı