İsrailin Filistin'e zulmü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki Hitler'in öldürdüğü yahudi sayısının verilen sayıya yakın bile olmadığı konusunda iddaalar var, bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Hitlerin aslında yahudilere çalıştığını söyleyenler var. Bu ikisinin doğruluk ihtimali nedir?
Cok sacma bir idda kardesim nerden cikariyorsun boyle dandik seyleri? Youtube kanallarindan izleme tarih ogrenilmez oralardan. Hitler yahudi dusmani ayni zaman da erkekleri kisirlastirip kucuk cocuklari yahudi diye gaz odalarinda olduruyordu.

Sizin görüşlerinize dayanarak:) Konuyu direk oyunlara bağlamaya çalışıyorsanız çok da tartışmaya değmeyecek gibi duruyor:)

Espriyi anlayamayacak haldeyseniz, benim suçum kabul ederim anlayamayacağınız bir şey belirttiysem:)

Cok sacma bir idda kardesim nerden cikariyorsun boyle dandik seyleri? Youtube kanallarindan izleme tarih ogrenilmez oralardan. Hitler yahudi dusmani ayni zaman da erkekleri kisirlastirip kucuk cocuklari yahudi diye gaz odalarinda olduruyordu.
Sizin benle sorununuz ne ? Son defa uyarıyorum sizi. Birkaç defa gördüğüm şeyleri burada soruyorum, bunlar benim iddaalarım değil. Mümkünse benim mesajlarımı yanıtlamayın.

Direk oyunlara bağlama cümlesise size:) Koca yazıya mal etmekte değişik bir şey:)

Espriyi anlayamayacak haldeyseniz, benim suçum kabul ederim anlayamayacağınız bir şey belirttiysem
Ben anlarım siz hiç kafanızı böyle şeylere yormayın hayatın güzelliklerinin tadını çıkarın:) Böyle şeyleri de dert etmeyin. Herkes her konuda iyi olacak diye bir şey yok:)

Sizin benle sorununuz ne ? Son defa uyarıyorum sizi. Birkaç defa gördüğüm şeyleri burada soruyorum, bunlar benim iddaalarım değil. Mümkünse benim mesajlarımı yanıtlamayın.
Ne yapayim yanlislara tahamulum yok. Iyi gunler. Bu cevaba daha cok sey yazardim ama olmaz degmez yani. ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı