İsrailin Filistin'e zulmü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçmiş olsun. Dedikleri gibi ''TREN KAÇTI'' gerçi kaçmasaydı da bir şey yapamazdık.

Zamanında toprakları satarak zengin oldular şimdi hak idda ediyorlar. Neyse her millet kendi kaderini kendi seçer...

Bakın siz beni anlamadınız. Ben Filistin'in toprak satmasını bizi satmasını savunmuyorum. Şuan halk geçmişteki atalarının hatalarını çekiyorlar. Ayrıca Filistin Müslüman bir ülkedir, İsrail tüm Müslüman ülkelere uyguladıkları yaptırımları Türkiye'ye de uygulamaya çalışacaktır.

Geçmişini unutup gidemezsin elbet bir gün cezasını çekersin.

Bakın siz beni anlamadınız. Ben Filistin'in toprak satmasını bizi satmasını savunmuyorum. Şuan halk geçmişteki atalarının hatalarını çekiyorlar. Ayrıca Filistin Müslüman bir ülkedir, İsrail tüm Müslüman ülkelere uyguladıkları yaptırımları Türkiye'ye de uygulamaya çalışacaktır.

Ayrıca kendini üatün gören 2 ırktır yahudiler ve araplar. İkisine de saygım YOK! Nasyonel-sosyalist bir bireyim sonuna kadar da arkasındayım

Müslümanların üst düzey şekilde ilerde oldukları ilimleri zaman geçtikçe batıya ve diğer kısımlara kaybetmesi yüzünden olmuştur bunlar. Batı bizim ilmimizi aldı,geliştirdi,kendileri dahi kabul eder. Amerika'nın bulunmasında dahi Müslümanların payı çok büyüktür. Şimdi ilimleri ve zulümleri ile hükmediyorlar.

Buyrun. Konudan konuya atlamayınız. Kimse askerler gitsin demiyor.

Ayrıca eğer ilimleri müslümanlardan aldılar şeklinde konuşmak çok saçma değil mi? Tabiki herkes birbirinden birşeyler kapmak zorunda, demekki biz sahip çıkamadık sanki bizim atalarımız aynını yapmazdılar. Senin elinde olsa sen de yaparsın, bu kadar basit.

Ayrıca eğer ilimleri müslümanlardan aldılar şeklinde konuşmak çok saçma değil mi? Tabiki herkes birbirinden birşeyler kapmak zorunda, demekki biz sahip çıkamadık sanki bizim atalarımız aynını yapmazdılar. Senin elinde olsa sen de yaparsın, bu kadar basit.
Doğruyu söylemenin neyi saçma Allah aşkına ?

Araplar yavaş yavaş dağılıyor. Ben o küçük yavrular dışında üzülmüyorum. Kendi topraklarını para karşılığında sattılar. Sonlarını kendileri hazırladılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı