İsrailin Filistin'e zulmü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu günlere gelmelerinin sebebi kendileri. Zamanında Osmanlıyı (güya din kardeşiyiz) İngilizlere sattı. Daha sonra toprağını parayla sattı. Bugün zulüm görüyoruz diye çırpınıyorlar. Kendi hainlikleri ile bu duruma geldiler o zaman kendi çabalarıyla çıksın.

Not : Çocuklar ve masumlar için üzülüyorum benim lafım hükumete.

Bu günlere gelmelerinin sebebi kendileri. Zamanında Osmanlıyı (güya din kardeşiyiz) İngilizlere sattı. Daha sonra toprağını parayla sattı. Bugün zulüm görüyoruz diye çırpınıyorlar. Kendi hainlikleri ile bu duruma geldiler o zaman kendi çabalarıyla çıksın.

Not : Çocuklar ve masumlar için üzülüyorum benim lafım hükumete.
Şuan ki hükümet te onlara zulmediyor zaten.

Bakın her şeyden önce bu din kardeşi olayını bir kenara bırakalım. Sırf din kardeşiyiz diye bizi sayısız defa arkadan bıçaklayanları savunacak değilim. Akıllı olacaklar, kafalarını kullanacaklar öncelikle.

Hitler'i canlandırmak, Amerika'yı eyaletlere bölmek, Çin'in Amerika'yı havaya uçurması gibi bir çok seçenek mevcut elimizde efendim.

Hitler'i canlandırın.
Din kardeşiyiz ama adamlar İngilizlerle birlik olup koca Osmanlı İmparatorluğu'nu yıkmış üstelik Osmanlı kutsal topraklar ve Hicaz'dan vergi bile almamıştır.
Araplar bizi sırtımızdan bıçakladı bu bir gerçektir inkar etmeyin lütfen ayrıca sayısız terör örgütlerine yardım etmişlerdir ama çocuklara gerçekten çok üzülüyorum.

Hitler eger basarsaydi 2. dunya savasin da biz de olmayabilirdik. Adamlar sadece Almanlar yasamali gibi bir dusunceye sahipti. Azicik daha savaş Almanya'nin lehine olsaydi atom bombasini uretip tum dunyaya karsi kullanirlardi. Daha fazla yazmak isterdim ama gerek yok.

Kudüs bizimdir. Arap ve Filistin'li diye ayırmayalım. Bizi böyle kardeş düşmanı yaptılar. Devir kardeşlik zamanı. Bütün Müslüman camiası birbirne kenetlenip(bende dahil) İsrail'in 2. fitne ve fesatlığını önlemeliyiz. Yüce Allah (C.C) Kur'anda bizlere İsrailoğullarından bahsetmiştir. Ve Allah bize bu konudada öğüt vermiştir. Üzülüyorum. O küçük masum bebek ve çocuklara.
Hitler kesinlikle sevilecek bir adam değil zaten sevenlerin çoğu aklı bir karış olan ergenler.
Onca masum çocuğun toplama kamplarında gözlerine mürekkep vermeyi doğru bulan bir manyaktır.
Keşke Adolf Hitler bütün Yahudileri öldürseydi. Bunlar olmazdı.

Kudüs bizimdir. Arap ve Filistin'li diye ayırmayalım. Bizi böyle kardeş düşmanı yaptılar. Devir kardeşlik zamanı. Bütün Müslüman camiası birbirne kenetlenip(bende dahil) İsrail'in 2. fitne ve fesatlığını önlemeliyiz. Yüce Allah (C.C) Kur'anda bizlere İsrailoğullarından bahsetmiştir. Ve Allah bize bu konudada öğüt vermiştir. Üzülüyorum. O küçük masum bebek ve çocuklara.
Haklısın ama zamanında din kardeşleri olan Osmanlı'yı arkasından bıçakladılar.
Ayrıca Araplar Türkiye'yi pek sevmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı