ISS değişiminde port olmaması sorun olur mu?

Johnny Gat

Decapat
Çoğu internet sağlayıcıların altyapı sorgulamasında boş port yok diyor, fakat ben şu an TT altyapısını kullanan bir müşteriyim. Eğer müşteri hizmetlerini arasam şu anda kullandığım porttan hizmet sağlayabilirler mi?

Aynı porttan hizmet alanıyorsunuz bildiğim kadarıyla. Örneğin Turknet'e geçeceksiniz diyelim. Turknet TT'den port kiralıyor ve o portlarda yer yoksa abonelik başvurusu almıyor veya VDSL port yoksa ADSL başvurusu alıyor sadece.

Aynı porttan hizmet alanıyorsunuz bildiğim kadarıyla. Örneğin Turknet'e geçeceksiniz diyelim. Turknet TT'den port kiralıyor ve o portlarda yer yoksa abonelik başvurusu almıyor veya VDSL port yoksa ADSL başvurusu alıyor sadece.
Anladim hocam su anki kullandigim porttan verirler belki dedim.Tesekkurler.

Hocam 2 yıl önce tt ile taahhüt yaparken bana vdsl destekleyebiliceğini altyapımın karşıladığını söylediler sonra gelip adsl bağladılar boş port olmadığı için yeni taahhütüm bitmesine rağmen gene aynı vdsl portlarının hepsinin dolduğunu bana adsl üzerinden kullanmaya devam edeceğimi söylediler sitede oturmama rağmen lanet ettirdiler bana resmen şimdi de girişe fiber kablo çekmişler kutunun koyulmasını bekliyorum hiçbir şekilde yardımcı olmadılar bana her seferinde geçiştiriyorlar.

Çoğu internet sağlayıcıların altyapı sorgulamasında boş port yok diyor, fakat ben şu an TT altyapısını kullanan bir müşteriyim. Eğer müşteri hizmetlerini arasam şu anda kullandığım porttan hizmet sağlayabilirler mi?
Mevcut aboneliğinizi iptal ettirmeden geçiş yaparsanız portunuzu kaybetmeden diğer operatöre geçiliyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı