ISS değiştirme işlemi nasıl oluyor?

84mirkoni

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Vodafone'dan TT'ye geçeceğim, Vodafone taahhüdüm var halen 150 civarı cayma bedeli çıkıyor. İnternet 2 haftadır kesiliyor gidiyor 1-10 Mbps arası değişiyor hız 35 Mbps pakette. Bu cayma bedeli ödememenin you var mıdır? Ve TT'ye nasıl geçiliyor? Direkt başvuru mu yapayım veya ilk Vodafone'u iptal mi etmeliyim?

Geçmek istediğiniz iss yi ariyip durumu anlatıyorsunuz onlar işlemleri yapıyor ve Vodafone tarafı cayma bedeli içinde olan son bir fatura kesiyor.

Tavsiyem Türk Net hem cayma bedelinizide karşılıyor.

Vodafonenu iptal etmeyin bu arada port kaybı olmasın geçmek istediğiniz firma islemleri halleder.

Alt yapınız ne kadar destekliyor link'ten sorgulayabilirmisiniz.

Geçmek istediğiniz iss yi ariyip durumu anlatıyorsunuz onlar işlemleri yapıyor ve Vodafone tarafı cayma bedeli içinde olan son bir fatura kesiyor.

Tavsiyem Türk Net hem cayma bedelinizide karşılıyor.

Vodafonenu iptal etmeyin bu arada geçmek port kaybı olmasın geçmek istediğiniz firma islemleri halleder.
TurkNet'ye sorun yaşar mıyım? Sanırım taahhüt yok, fiyat değişimi nasıl oluyor? Bulunduğum bölgede sadece TT altyapısı mevcut, herhangi bir durumda eğer TT abonesi değilseniz çok dikkate almıyorlar sanırım şimdiki sorunumdan anladığım kadarıyla.

Ekran görüntüsü 2024-03-17 194033.png

10 gün önce birinci görseldeki gibiydi, sonrasında sanırım uğraşıp bozdular ve ikinci görseldeki duruma geldi.
Ekran görüntüsü 2024-03-03 200025.png

Ekran görüntüsü 2024-03-17 194603.png

TurkNet'ye sorun yaşar mıyım? Sanırım taahhüt yok, fiyat değişimi nasıl oluyor? Bulunduğum bölgede sadece TT altyapısı mevcut, herhangi bir durumda eğer TT abonesi değilseniz çok dikkate almıyorlar sanırım şimdiki sorunumdan anladığım kadarıyla.
O konuda bende çok görüyorum TT kendi müşterisi olmiyanlara evlatlık gibi davranıyor ama türk net'in kendi müşteri hizmetleri çok ilgili zaten dediğiniz Gibi tahüt yok en kötü ihtimalle yine geçiş yaparsınız. Fiyat konusunda ise 1 yıl peşin ödeme veya kredi kartına 6 taksit ile aylık 370 x 12 fiyatına ödeyip garantiye alabilirsin iptalde para iadesi yapıyorlar. Ben normal paket kullanıyorum hizmet fiyatını hallediyor.

10 gün önce birinci görseldeki gibiydi, sonrasında sanırım uğraşıp bozdular ve ikinci görseldeki duruma geldi.Eki Görüntüle 2143584

Eki Görüntüle 2143585
Hocam pek anlamıyorum ama hat zayıflaman ve crc hatası çok gözüküyor.

@eren28tr hocam birde değere siz bakın.

Evin iç tesisatını yenilemek gerekiyor galiba.

Olabilir hocam bir diğer hocalarımda baksın sonuçta bakır kablo çürüyor.

@Dejuf hocam rahatsız ettim arkadaşın hat değelerine bir baksanız sizin ustalik alanınız.

Hocam bu arada söylemeden geçmiyelim attığınız resimde boş port yok gözüküyor sakın vodafonu kapatıp geçiş yapmayın direk istediğiniz firmadan talep açın İnternetsiz kalmayın.

Geri
Yukarı