ISS önerisi

mehmetefejpg

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bir internet servis sağlayıcısı kullanıyorum ve tahadütüm bu ayın sonunda bitiyor TurkNet, UyduNet ve Millenicom gibi internet servis sağlayıcılarının bana internet temin edemediklerini öğrendim çünkü oturduğum yerde maalesef ki altyapı yokmuş. Bana önerebileceğiniz güvenilir internet servis sağlayıcısı var mı? Varsa nelerdir? İyi günler.

Arkadaşlar selam bir internet servis sağlayıcısı kullanıyorum ve tahadütüm bu ayın sonunda bitiyor TurkNet, UyduNet ve Millenicom gibi internet servis sağlayıcılarının bana internet temin edemediklerini öğrendim çünkü oturduğum yerde maalesef ki altyapı yokmuş. Bana önerebileceğiniz güvenilir internet servis sağlayıcısı var mı? Varsa nelerdir? İyi günler.
@500498

Eğer bulunduğunuz yerde altyapı yoksa bizim önerebileceğimiz hiçbir ISS'nin anlamı da olmaz. Öncelikle ikametinizde mevcut ISS firmalarını öğrenmeniz daha sağlıklı olur.

Netspeed destekliyorsa tavsiye ederim. Kullanan bazı arkadaşlarım genel olarak memnun. Onun dışında Superonline'ı zaten anlatmaya gerek yok, destekliyorsa direkt geçin şahsen ben 1 kere bile hız kaybı yaşamamıştım.

Şu an hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz hocam? Altyapı yoksa hiçbirini kullanamazsınız ki. Turknet hizmet veremiyorsa TT altyapısı yok demektir. Millenicom hizmet veremiyorsa Superonline altyapısı da yok demektir. Adresinizde acaba Vodafone altyapısı mı var? Veya altyapı yok dediğiniz port yok olmasın?
En iyisi aşağıdaki adresten altyapı sorgulaması yapın, buraya ekran görüntüsü atın. Biz de ona göre tavsiye verebilelim.

Hmm tahmin yürütebilirsem Göknet.
Televizyonlardaki gibi çanakla kullanılabiliyor muymuş ne duydum bir şeyler.
Araştırın.

Şu an hangi sağlayıcıyı kullanıyorsunuz hocam? Altyapı yoksa hiçbirini kullanamazsınız ki. TurkNet hizmet veremiyorsa TT altyapısı yok demektir. Millenicom hizmet veremiyorsa Superonline altyapısı da yok demektir. Adresinizde acaba Vodafone altyapısı mı var? Veya altyapı yok dediğiniz port yok olmasın?
En iyisi aşağıdaki adresten altyapı sorgulaması yapın, buraya ekran görüntüsü atın. Biz de ona göre tavsiye verebilelim.

Vodafone kullanıyorum ama hiç memnun değilim ve Vodafone alt yapısıda yok ayrıca.

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-02_214618.png
    resim_2021-12-02_214618.png
    25,8 KB · Görüntüleme: 34
Vodafone kullanıyorum ama hiç memnun değilim ve Vodafone alt yapısıda yok ayrıca.
Evet, adresinizde TT altyapısı yok. Olsaydı bu sorgulamada çıkardı çünkü Göknet, TT altyapısı üzerinden hizmet veriyor.
O halde siz Vodafone'u hangi altyapı üzerinden kullanıyorsunuz?
Bildiğim kadarıyla Vodafone'un kullandığı altyapılar: TT, SoL ve kendi altyapısı.

Binanızda TT altyapısı da yok Vodafone altyapısı da yok. Millenicom hizmet veremeyeceğini söylediğine göre SoL altyapısı da yok.
E o zaman altyapınız nedir hocam anlayamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı