İstanbul Airshow 2018 Ziyaretçi Formu

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir arkadaşımla İstanbul Airshow'a gitmek istiyorum. Fakat doldurmamız gereken formun nasıl doldurulacağını bilmiyoruz. Firma adı ve Şirket İştigal Konusu gibi bilgiler var. Bu bölümleri nasıl dolduracağız? Biz sadece fuarı halka açıldığı gün ziyaret etmek istiyoruz. Sadece form mu doldurmamız gerekiyor? Bilet gibi bir şey yok mu? @Jira @InJustice

Son düzenleme:
Birkaç gün sonra formu nasıl doldurduğumu paylaşmış olurum. Airex'den önce Teknofest var. Teknofest'e bekliyorum herkesi.
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Şeklinde formu doldurabilirsiniz. Formun en üstünde doldurulması zorunlu alanların (*) işareti ile belirtildiği yazılmış zaten. Ticari günler seçmenizi öneririm zira bu şekilde bir kayıt formu ile ilgili öğrencilerin de fuarı doya doya gezmelerine izin verilmiş, fırsatı değerlendirmek lazım.

Ayrıca verdiğim okul ismi örnektir. Okulun kısa adını baş harflerinden çıkartabilirsiniz. Onu göstermek istedim. Kayıttan sonra e-postanızı kontrol etmeyi unutmayın. Fuar alanında görüşmek üzere inşallah :)

@Beratttss

Son düzenleme:
Birkaç gün sonra formu nasıl doldurduğumu paylaşmış olurum. Airex'den önce Teknofest var. Teknofest'e bekliyorum herkesi.
Eki Görüntüle 330623

Eki Görüntüle 330624

Şeklinde formu doldurabilirsiniz. Formun en üstünde doldurulması zorunlu alanların (*) işareti ile belirtildiği yazılmış zaten. Ticari günler seçmenizi öneririm zira bu şekilde bir kayıt formu ile ilgili öğrencilerin de fuarı doya doya gezmelerine izin verilmiş, fırsatı değerlendirmek lazım.

Ayrıca verdiğim okul ismi örnektir. Okulun kısa adını baş harflerinden çıkartabilirsiniz. Onu göstermek istedim. Kayıttan sonra e-postanızı kontrol etmeyi unutmayın. Fuar alanında görüşmek üzere inşallah :)

@Beratttss
Çok teşekkürler. Teknofest'e de gelmek isterim. Fakat sitesinde bir yere ulaşamadım. Ne yapmam gerek?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı