İstanbul Anadolu Yakası Güvenilir Bilgisayarcı

exper123

Kilopat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar dizüstü bilgisayarımı alalı 2-3 yıl oldu. Haliyle iç temizlik istiyor. Aslında epeydir istiyor ama ben bu bilgisayarcılara güvenemediğimden götürüp temizletme işlemini yapamıyorum. İçinden parça alabilirler, daha eski ve arızalı bir parça takabilirler ve bir donanıma zarar verip maliyet çıkarabilirler. Bu durum yüzünden bir ara videolar yardımı ile kendim bilgisayarı açıp temizlemeye çalıştım. Bütün parçaları sorunsuz söktüm ama anakartı yerinden çıkartamadım. Haliyle altında bulunan fanlara erişim sağlayamadım.

Daha önceki tecrübelerinize dayanarak tercihen Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye çevresinden işini hakkıyla yapan bir bilgisayarcı var mı ? Ücretiyle birlikte önerilerinizi bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

DELL Inspiron N5110 - Heat Sink Cleaning, Thermal Paste Replacing - iFixit

Sonuncu linke de bakmayı atlama.

@Silinen üye, bende böyle videolardan yapmayı denemiştim ama bu senin verdiklerin biraz daha anlaşılır gibi. Yarın İstanbul'a döneceğim. Son kez kendim yapmayı çalışacağım. İlgilendiğin için teşekkürler. Ayrıca güvenilir bilgisayarcı önerilerinizi bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı