İstanbul Anadolu Yakası'nda BinBin'in dakikası 1 TL ve açılış ücreti yok

Trabzon'da da böyle bir kampanya olmuştu 8 lira civarında bir param vardı uygulamada, kayıtlı kartımda param yoktu ve yanlışlıkla 9 dakika kullanmıştım scooterı kilitlememe rağmen süresi artıyordu ve kapatamıyordum sağolsun arkadaşım durumu anlayıp yetecek kadar para göndermişti ve kapatabilmiştim.

Harita zaten biraz dar, Tuzla'da vs. hiç yok. Uygulamadan bakabilirsiniz geçerli olduğu yerlere.

Ben kullandım, 1 kere düştüm o da kendi hatam yüzünden zaten. Kaza kişinin kendisiyle alakalı. 25km/h ile giden bir aletin kazaya katkı oranı çok az. Geçmiş olsun bu arada.
İlk binerken baya tereddüt etmiştim ama kullanmaya başladıkça açıkçası diğer motorlu taşıtlara göre daha güvenli geldi.
Trafikte siz dikkatli olsanız da kafî olmuyor ki diğer sürücülerin dikkatsizliği de sizi istenmeyen sonuçlara yöneltebiliyor. Kask dirseklik olmaması özellikle kötü bence. 25km hız evet bir şey değil ama yokuş aşağı giderken veyahut 25km hızla değil yolda yürürken düşüp beyin kanaması geçiren bir çok kişi var. Sizler yine de çok dikkatli olun. :)

Trabzon'da da böyle bir kampanya olmuştu 8 lira civarında bir param vardı uygulamada, kayıtlı kartımda param yoktu ve yanlışlıkla 9 dakika kullanmıştım scooterı kilitlememe rağmen süresi artıyordu ve kapatamıyordum sağ olsun arkadaşım durumu anlayıp yetecek kadar para göndermişti ve kapatabilmiştim.

Bana da oldu. Gün sonu 70 TL fatura çıktı, ödemedim. Bir sorun olmadı.

Trafikte siz dikkatli olsanız da kafî olmuyor ki diğer sürücülerin dikkatsizliği de sizi istenmeyen sonuçlara yöneltebiliyor. Kask dirseklik olmaması özellikle kötü bence. 25km hız evet bir şey değil ama yokuş aşağı giderken veyahut 25km hızla değil yolda yürürken düşüp beyin kanaması geçiren bir çok kişi var. Sizler yine de çok dikkatli olun. :)
Dediğin gibi. Yolda yürürken bile başımıza gelebilir. Gelecek olduktan sonra. Umarım kimse kaza belaya karışmaz. Güvenli bir şekilde yolculuğunu yapar. :)

Geri
Yukarı