İstanbul Avrupa yakası kulaklık tamircisi

thecrowly34

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, elimde 9 aylık HyperX clould LL kulaklık var. Kablosunda ufak bir kopukluk var. Servisine gönderdim garanti dışı dediler, hiçbir destek vermediler. Markadan acayip soğudum ama elimdekini de çöpe atmak istemiyorum. İstanbul'da çoğu elektronikçiye gittim, kulaklıgı duyan yardımcı olmuyor. Kablosunda kopukluk var, tamirini yaptırabileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, elimde 9 aylık HyperX clould LL kulaklık var. Kablosunda ufak bir kopukluk var. Servisine gönderdim garanti dışı dediler, hiçbir destek vermediler. Markadan acayip soğudum ama elimdekini de çöpe atmak istemiyorum. İstanbul'da çoğu elektronikçiye gittim, kulaklıgı duyan yardımcı olmuyor. Kablosunda kopukluk var, tamirini yaptırabileceğim bir yer var mı?
Bu videoda bir yer söylemişti. Kadıköy'de yer. Hala duruyor mu bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda bir yer söylemişti. Kadıköy'de yer. Hala duruyor mu bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Maalesef söylediği yeri aradım ama yapmadıklarını söylediler.

Kendiniz geçici olarak bir tamir işlemi yapabilirsiniz aslında. Kablosundaki kopukluk tamamen iki parça halinde mi? Yoksa içten bir kopma mı? İçten kopmaysa eğer, tamirci şart ancak dediğiniz gibi elektronikçiler kulaklık kelimesini duyunca kaçıyor maalesef :(

Kendiniz geçici olarak bir tamir işlemi yapabilirsiniz aslında. Kablosundaki kopukluk tamamen iki parça halinde mi? Yoksa içten bir kopma mı? İçten kopmaysa eğer, tamirci şart ancak dediğiniz gibi elektronikçiler kulaklık kelimesini duyunca kaçıyor maalesef :(
Maalesef hocam anlamıyorum hiç ve kopuk olan yer ters bir yer oynayıp hiç etmek istemiyorum kulaklığı. Ürünü garanti dışı bıraktılar saçma sapan sebepten bu kadar kaliteli bir ürün yapıpta beni elektronikci elektronikci gezdiren dünya markasına yazıklar olsun ne diyeyim.

Maalesef hocam anlamıyorum hiç ve kopuk olan yer ters bir yer oynayıp hiç etmek istemiyorum kulaklığı. Ürünü garanti dışı bıraktılar saçma sapan sebepten bu kadar kaliteli bir ürün yapıpta beni elektronikci elektronikci gezdiren dünya markasına yazıklar olsun ne diyeyim.

Haklısınız. Neden garanti dışı bıraktılar? Paramızla rezil oluyoruz işte.

Haklısınız. Neden garanti dışı bıraktılar? Paramızla rezil oluyoruz işte.
Hocam sol tarafta kılcar catlak var gözle görülmüyor bile göndermeden önce baktım 100 tane cloud iki varsa 80 inde bu sorun var kronik yani bunu gerekçe göstererek direk geri göndermişler ücretli onarım bile yapmıyorlar. Bir başka kullanıcıda aynı dertten müzdarip olup uğraşmış değişim alabilmiş ama maalesef bana o insiyatifi almadılar onu geçtim onarım bile yapmadılar servis zaten cok sorumsuz iletişim numaralarını bile acmıyorlar hyper x müşteri hizmetleri yok türkçe destek veren 1 hafta servise nasıl gönderiririm onu araştırdım sen düşün artık. Ha kaliteye gelirsek cok kulaklık kullandım bunun gibisi yok ama birdaha alırmıyım asla
Güncelleme, yazıcıoğlu iş hanına gidip detay bilgisayarın karşısındaki elektronikcide bu tarz ürünleri tamir ettirebilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı