İstanbul bilişim güvenilir mi ?

uludag90

Kilopat
Arkadaşlar istanbulbilisim.com güvenilir midir? Alışveriş yapan arkadaş var mı ? Gx70'i en ucuz orada buldum almayı düşünüyorum. Oradan alayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli ama benim bildiğim Msi laptoplar en uygun Sanalmarketim yada Pcdepo'da oluyor iyice araştır derim. Yanında hediyelerini verenden al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben İstanbul Bilişim'e güvenmiyorum.
HTC One aldım kutusundan başkasının kullanıp iade ettiği telefon cıktı :mad:

İade ettim ancak böle bir şey o firmaya yakışmıyor.

Arkadaşlar istanbulbilisim.com güvenilir midir? Alışveriş yapan arkadaş var mı ? Gx70'i en ucuz orada buldum almayı düşünüyorum. Oradan alayım mı?
Hocam biraz incelediğimde site hiçte güvenli değilmiş, bu konu karşıma çıktığından dolayı pattlattım hocam ve merak edip inceledim. Site kapanmış ulaşılmıyor, zaten girilmiyorda çoğu haber kaynağına güvenmesemde sitenin kapatılma nedeni çok manidar. Sitedeki çevirdikleri işleri kapatamayıp siteyi kapatmışlar, kurallarda gezerken incelemek istediğim bir sayfaydı kendisi. Hocam sayfa güvenilir değildir şu an yazdığıma bakmayın meraktan inceleyim dedim hocam.

Hocam biraz incelediğimde site hiçte güvenli değilmiş, bu konu karşıma çıktığından dolayı pattlattım hocam ve merak edip inceledim. Site kapanmış ulaşılmıyor, zaten girilmiyorda çoğu haber kaynağına güvenmesemde sitenin kapatılma nedeni çok manidar. Sitedeki çevirdikleri işleri kapatamayıp siteyi kapatmışlar, kurallarda gezerken incelemek istediğim bir sayfaydı kendisi. Hocam sayfa güvenilir değildir şu an yazdığıma bakmayın meraktan inceleyim dedim hocam.
Sosyalde yasaklanmıştı zaten. Firma çalıştığı zamanlar sorunsuzdu. Batmaya yakın paranın üstüne yatmaya başladı.

Şu konuyu kapatsak mı?

:D Konu mizah kategorisinde acilacakti galiba. Daha once kac defa davalik olup sitesi kapanmis bir dolandırıcı sebekesini ciddi ciddi soruyor olamassiniz herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı