İstanbul/Esenler/Turgut Reis mahallesinde GigaFiber çalışması var mı?

Muhammet K

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku İstanbul, esenler, turgut reis mahallesinde bir çalışma gerçekleşti bu çalışma acaba GigaFiber ile ilgili bir çalışma mıydı? Çünkü yerin kazıldığını falan gördüm. Eğer bu altyapı çalışması ise ne zaman abonelik işlemlerine açılacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, konudan farklı yerde yaşıyorum ancak benim binama da kablo çektiler ancak altyapı online olmasını bekliyorum. Hızlanması için yapılacak bir şey var mıdır ?
Merhaba, gigaFiber çalışmalarımız kademeli olarak devam ediyor. İlk önce kablolama daha sonrasında kutulama ve ardından son aşama olan aktivasyon aşamasına geçiliyor. Bu aşamalarda maalesef süre bilgisi veremiyorum. Kutulama aşamasından sonra aktif olup olmadığını İnternet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı - TurkNet sayfamızdan takip edebilirsiniz 🙂

Merhaba, bölgede yapılan çalışmalarda TurkNet bilgisi yer alıyorsa bize aittir 🙂

Sokağı kapattıkları yerde TurkNet yazıyordu bu GigaFiber için mi yoksa altyapıyla alakalı bir sorundan dolayı mı cengiz topel katlı otoparkı civarında bir çalışmanız oldu mu onu sormak istedim eğer TurkNet ise GigaFiber gelecekse taahhüt biter bitmez size geçmeyi planlıyorum. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

Son düzenleme:
Kocaeli/ izmit için yaklaşık 2 yıldır bekliyoruz. Planlarınızın arasında olduğunu söylemiştiniz fakat 5 sene kadar bekleyeceğiz anlaşılan.

Sokağı kapattıkları yerde TurkNet yazıyordu bu GigaFiber için mi yoksa altyapıyla alakalı bir sorundan dolayı mı cengiz topel katlı otoparkı civarında bir çalışmanız oldu mu onu sormak istedim eğer TurkNet ise GigaFiber gelecekse taahhüt biter bitmez size geçmeyi planlıyorum. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku
TurkNet bilgisi yer alıyorsa gigaFiber çalışmasıdır 🙂

Kocaeli/ izmit için yaklaşık 2 yıldır bekliyoruz. Planlarınızın arasında olduğunu söylemiştiniz fakat 5 sene kadar bekleyeceğiz anlaşılan.
Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bilgi veremiyorum. GigaFiber İstiyorum — TurkNet üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız 😇

çalışma yapıldığı doğrudur bizim binayada siyah gigafiber kutusu koydular ama kutuları gelişi güzel koyuyor, kutunun yerini değiştireceğim.

028AB6A6-D063-47FF-B850-686E1F546D2B.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı