İstanbul Grand Prix seyircisiz yapılacak

Zira bu tarz sporlarda fanatikler çok oluyor.
F1 içinde o kadar da aşırı fanatik pek olmuyor ama sayıların yalan olduğunu kendi ağızlarıyla itiraf ettiklerinden de durumun vehameti ortada. Seyircisiz olması en iyi seçenekti en başından beri.

Biletix'in kasasında iade işleri için 40-50 milyon TL arası bir para da olamayacağına göre bunun yolu baştan yapılmıştır. İadeler bir anda olmayacak, uyarayım herkesi.

Ayrıca her pozitif vaka değildir sözü de gelmiş geçmiş en fantastik 3 beyanattan biri olarak kalacak uzun süre. Öteki de döviz kurlarına bakmıyorum diyen ekonomi bakanı. :D 3. beyanat için çok fazla rekabet var...

Bu arada, Ağustos ayı başında sadece Manisa'da günde 200+ pozitif çıkıyorken tüm Türkiye'deki gerçek sayı 20 binlerdedir dediğimde benimle dalga geçen saf arkadaşlarım. Neredesiniz? Gelin de ben şimdi dalga geçeyim. :D Mesleği kitleleri kontrol etmek ve koltuğunu korumak için yalan söylemek olan kişilere inanmaya devam edin daha... :D

Son düzenleme:
Ayrıca her pozitif vaka değildir sözü de gelmiş geçmiş en fantastik 3 beyanattan biri olarak kalacak uzun süre. Öteki de döviz kurlarına bakmıyorum diyen ekonomi bakanı. :D
Türkiye'nin kısa bir özetini yapabilirim :D Küçük atayım da başımız belaya girmesin... :D

EjUmx0-WAAEGdgr.jpg

Evde izlemek de keyifli olabilir. Al içeceğini, yiyeceğini, yayıla yayıla zevkini çıkararak izle.

İade ederler de on binlerce kişiye iade yapılması aylar sürecek. Nakit para çevirmek için yapılan bir şeydi bu, başka açıklaması yok ki belliydi de baştan.

Yine kandırıldık ey halkım. :D

Biletix'in kasasında iade işleri için 40-50 milyon TL arası bir para da olamayacağına göre bunun yolu baştan yapılmıştır. İadeler bir anda olmayacak, uyarayım herkesi.

Screenshot_13.png

Uzun zamandır bu kadar haksız çıkmamıştım, 2 gün sonra para iadesi yapmışlar bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı