İstanbul içi güç kaynağı tamircisi önerisi

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar güç kaynağımın sadece 8 pinlerinde bir sorun yaşıyorum. PC'ye ilk taktığımda ekran kartına güç veriyor fakat sonrasında hiç vermiyor. İstanbul içi bildiğiniz bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar parçalarını genel tamir yapan pek tamirci bulması zor. Ben genelde Efor bilgisayarda yaptırıyorum (Avrupa yakası). Telefonla arayıp tamir yapılabilirliği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar parçalarını genel tamir yapan pek tamirci bulması zor. Ben genelde Efor bilgisayarda yaptırıyorum (Avrupa yakası). Telefonla arayıp tamir yapılabilirliği ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
Ortalama ne kadar fiyat çekerler bilginiz var mı ? Birde Emes elektroniğin numarası var mıdır bilgi alayım tamir edile bilinir bir şey mi diye .

Ortalama ne kadar fiyat çekerler bilginiz var mı? Bir de Emes elektroniğin numarası var mıdır bilgi alayım tamir edile bilinir bir şey mi diye.

Ne kadar ücret çıkartabilirler bilmiyorum. Arızalı olan parçaya göre değişim gerçekleşeceğinden net fiyat söylemesi biraz zor. Google üzerinden konuma bakın isterseniz size yakın bir yerdeyse gidip direk gösterebilirsiniz. Kadıköye yakınsanız Monster Notebook çevresinde bir dünya tamirci var. Onlarada gösterebilirsiniz. Emes elektronikde oralardaydı.

Emes elektronik: (0216) 347 47 56
Efor bilgisayar:(0212) 653 74 84

Ne kadar ücret çıkartabilirler bilmiyorum. Arızalı olan parçaya göre değişim gerçekleşeceğinden net fiyat söylemesi biraz zor. Google üzerinden konuma bakın isterseniz size yakın bir yerdeyse gidip direk gösterebilirsiniz. Kadıköye yakınsanız Monster Notebook çevresinde bir dünya tamirci var. Onlarada gösterebilirsiniz. Emes elektronikde oralardaydı.

Emes elektronik: (0216) 347 47 56
Efor bilgisayar:(0212) 653 74 84
Yok hocam Avrupa kıtasındayım Emes bilgisayar hakkında bilginiz var mı ? Ona göre karşıya gitmek zorunda kalmayayım .

Yok hocam Avrupa kıtasındayım Emes bilgisayar hakkında bilginiz var mı? Ona göre karşıya gitmek zorunda kalmayayım.

Oradaki tamirciler hakkında bilgim yok ama genel olarak olumlu yorum almışlar. Gitmeden önce aramakta fayda var. Bahçelievler yakınlarındaysanız önce dediğim gibi efor bilgisayarı arayın. Eğer ki sorunu çözemeyeceklerini söylerlerse son ihtimal Anadolu yakasına geçin. Kadıköydeki o sokaktaki diğer tamircileride arayıp bilgi almaya çalışın. Ona göre Anadolu yakasına geçmek gerek. Yol masrafı tamir masrafını aşmasın sonra.

Oradaki tamirciler hakkında bilgim yok ama genel olarak olumlu yorum almışlar. Gitmeden önce aramakta fayda var. Bahçelievler yakınlarındaysanız önce dediğim gibi efor bilgisayarı arayın. Eğer ki sorunu çözemeyeceklerini söylerlerse son ihtimal Anadolu yakasına geçin. Kadıköydeki o sokaktaki diğer tamircileride arayıp bilgi almaya çalışın. Ona göre Anadolu yakasına geçmek gerek. Yol masrafı tamir masrafını aşmasın sonra.
Haklısınız hocam güvenilir bir yerse daha önce tecrübe ettiyseniz zaten gerek yok uzağa gitmeye .

Hocam söylediğiniz yer psu tamiri yapmadığını syöledi .

Son düzenleme:
Hocam söylediğiniz yer PSU tamiri yapmadığını syöledi.

Aklıma bu yakada alternatif bir yer gelmiyor. Genelde Maltepe ve kadıköyde var tamirciler. Arayıp bilgi almak gerek.

Geri
Yukarı