İstanbul içi PS5 nereden alınır?

tloji

Hectopat
Merhaba herkese. Bir hafta içinde PS5 almayı düşünüyorum ama nereden alacağım hakkında pek bir bilgim yok. Sizin önerebileceğiniz, güvenilir yerler varsa yazabilirseniz çok sevinirim.
İstanbul içi olması şart değil, internet üzerinden de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese. Bir hafta içinde PS5 almayı düşünüyorum ama nereden alacağım hakkında pek bir bilgim yok. Sizin önerebileceğiniz, güvenilir yerler varsa yazabilirseniz çok sevinirim.
İstanbul içi olması şart değil, internet üzerinden de alabilirim.
İnternette elektronik alet alımlarımı hepsiburada'dan alıyorum, 2 hafta önce espresso makinesi aldım sağlam geldi, iade işlemlerinde de çok sorun çıkartmıyorlar kullanıcı hatası olmadığı sürece ama bana güvenerekten işe girişmeni istemem sorumluluk kabul etmem.

İstanbuldan elden alsan da sıfır ürün fiyatı en uygun 18.500 e bulunur. Bence hepsiburada veya trendyoldan 19 bine almak daha mantıklı.

İstanbul'dan elden alsan da sıfır ürün fiyatı en uygun 18.500'e bulunur. Bence Hepsiburada veya Trendyol'dan 19 bine almak daha mantıklı.

Görerek hızlıca aldığın PS5 varken niye kargoyla aliyim ki belki kodu farklidir ya da kargoda hasar yer bence en iyisi sahibindendeki saticilardan almak indirim vs yapabiliyorlar biraz olsa da.

Görerek hızlıca aldığın PS5 varken niye kargoyla aliyim ki belki kodu farklidir ya da kargoda hasar yer bence en iyisi sahibindendeki saticilardan almak indirim vs yapabiliyorlar biraz olsa da.
Bu mantıkla yaklaştığında kanunen görerek aldığın için satıcıların değiştirmeme hakkı var. Ancak internetten aldığında zaten 14 günlük internet alışverişlerinde uygulanan iade hakkın doğuyor. Yani görerek aldığın şeyi eve götürdün birde baktın açılmıyor. Aldığın yer ben bunu geri almıyorum sonuçta orda açmasan bile görerek aldın diyebilir ve hakkı. İnternet üzerinden senin lehine bu durum. Sipariş verdin internetten geldi bir de baktın ki kırık. Seni bağlayan hiç bir durum yok. Sence görerek almak iyi olabilir ama bilerek yazmak daha sağlıklı olur dostum.

Geri
Yukarı