İstanbul içinde İkinci El Parçacı

Makaygun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Sakinleri,

İstanbul içerisinde bildiğiniz, tanıdığınız, güvenilir ikinci el parça alım-satım (değerinde) işi yapan bildiğiniz bir yer veya kişi var mıdır? Teşekkürler.

Tecrübe ettim. Gayet iyi bir alışveriş oldu.

Peki birkaç soru sorayım o zaman. Fiyatlar Sahibinden veya Letgo gibi uygulamalardaki seviyelere yakın mı yoksa daha yüksekten mi açıyorlar? İkinci el 3. Nesil işlemci bulabilmem mümkün müdür? Elimdeki ekran kartımı satabilmem mümkün müdür? Teşekkürler.

Elindeki ekran kartını sahibinden veya letgo'da da satabilirsin. Mağazada satıldığı için fiyatların diğer sitelere göre yüksek olduğunu bilmelisin.

Peki birkaç soru sorayım o zaman. Fiyatlar Sahibinden veya Letgo gibi uygulamalardaki seviyelere yakın mı yoksa daha yüksekten mi açıyorlar? İkinci el 3. Nesil işlemci bulabilmem mümkün müdür? Elimdeki ekran kartımı satabilmem mümkün müdür? Teşekkürler.

Bence değil. Daha ucuz olduğunu düşünüyorum.

Mümkün. Örneğin ben gittiğimde DDR3 Lenovo belleği 70 liraya kapatmıştım. Pazarlık yapma imkanınız da var zaten.

Adamların ellerinde her türlü parça var. DDR2'den tut, en eski işlemciye kadar. Zaten normaldir böyle olması. Bilgisayar ve elektrik iş merkezi diye boşuna geçmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı