İstanbul Karıştı...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Varmı başka kanıta gerek burda herkes her şeyi bilir olmuş ne dediğinize dikkat edin KANIT al buyur
Konuyu farklı yere çekmenin alemi yok. Yapılan ırkçılığı savunacak değiliz.
Bu şişko dayı bizi temsil etmiyor. Afrika'da sadece Afrikalılar yaşamıyor yok bilmem ne falan filan her zaman olduğu basıp bağlamışsın devamını bile getiremedim. Sen hiç söz etmedin, güneydoğu'da üniversite okumaya gidip dövülen ve bıçaklanan Atatürkçü gençleri? çektin yine bağladın. Sizin ben damarınızda hücrelerin sayısını biliyorum.

HDP'nin %10'luk oyu olmasa biraz zor kazanır Ekrem İmamoğlu. Bence sizin bu gerçeği kabullenmek zorunuza gidiyor. Buna biraz saygınız yoksa en azından susmanız gerek. Böyle kabuk bağlamış yaraları ortaya çıkartarak anca ırkçılığını körüklersiniz. HDP istanbul'da da Ankara'da da CHP adaylarını destekledi. Siz kalmış halen ''BOZUK PLAK'' gbi. :) terörize ediyorsunuz insanları. Benim hiçbir Türk arkdaşımla sorunum yok. Benim sorunum ırkçı zihniyetle.
Boş yere yorma kendini. İnsanları bozamazsın. :)

Ya olum belediye seçimi yapılıyor belediye seçimi. Millet aldı başını uzaya gitti. Siz hala yok sen ocusun sen şusun sen busun. Yemeye devam edin birbirinizi. Aferin kardeşim. Kimse birbirini suçlamasın.

Kimsenin ırkçılık yaptığı yok, Türkler kadar merhametli bir millette yok. A diyorsun faşist diyorlar bular eline yazmış onu okuyor düşünecek kapasite yok. Biz bunlara sadece gülüyoruz, Dicle üniversitene tıp okumaya giden Türkleri tokatlayan Kürtleri iyi bilirim. Kimse Türklere ırkçısın diyemez, Türklere yapılan Fransızlara yapılsaydı şimdi amazon'da piranalar tarafından parçalanıyor olurlardı. Velhasıl kelam dilin kemiği yok konuşuyorlar, hakikat her zaman üste çıkar. Her gün şehit haberi geliyor ve askerimi şehit eden Şili vatandaşı değil Türk vatandaşı malum kesim. Her şeyin bir sınırı var bunlar sınır bilmiyor, Allah düşmanında delikanlısını nasip etsin diyecek söz yok.
Tartışmaya gerek yok iki üç kendini bir şey sanan adamlar gelmiş dağda şehit olan askerimizi vuran adamları desteklesin boş ver cevap vermeye gerek bile yok mübarek ellerini yorma boşuna kardeşim !

HDP'nin %10'luk oyu olmasa biraz zor kazanır Ekrem İmamoğlu. Bence sizin bu gerçeği kabullenmek zorunuza gidiyor. Buna biraz saygınız yoksa en azından susmanız gerek. Böyle kabuk bağlamış yaraları ortaya çıkartarak anca ırkçılığını körüklersiniz. HDP istanbul'da da Ankara'da da CHP adaylarını destekledi. Siz kalmış halen ''BOZUK PLAK'' gbi. :) terörize ediyorsunuz insanları. Benim hiçbir Türk arkdaşımla sorunum yok. Benim sorunum ırkçı zihniyetle.
@FCLivorno Hala ırkçılık diyor, Türk askerini öldürenlere ırkçı de tamam diyeceğim şuraya PKK şerefsizdir terör örgütüdür yaz eyvallah diyeceğim hadi bekliyorum.

@Silinen üye biz yorum yapıyoruz adam bize ırkçı diyor çünkü Türküz adam bizi çekemiyor. :) Burada ne tartışıyoruz adam hemen faşist ve nazi dedi. :D Bunlara acıyorum yemin ederim.

Kimsenin ırkçılık yaptığı yok daha gelip bur da ırkçılık borusu öttürmeye çalışmayın

aa bak kardeşim ne buldum internette. Ne diyorsun bu konu hakkında ? http://www.diken.com.tr/wp-content/uploads/2017/04/erdogan-barzani.jpg

Bende HDP seçmeni olarak terör ile ilişkilendirlmeyi kabul etmiyorum. Eğer konuyu farklı yere çekecekseniz çenenizi kapatıp işinize bakın. Irkçı ve faşistsiniz bence. Siz beni PKK ile bir tutuyorsanız ben de sizi Hitler Nazileriyle bir tutuyorum ne var bunda? Gocunmanız değil mutlu olamnız gerek. :)
aa bak kardeşim ne buldum internette. Ne diyorsun bu konu hakkında ? http://www.diken.com.tr/wp-content/uploads/2017/04/erdogan-barzani.jpg
ABD uşağı Barzani'yi mi örnek verdin? :) Utanmasanız bize Tayyipçi diyeceksiniz. :)

Kimsenin ırkçılık yaptığı yok daha gelip bur da ırkçılık borusu öttürmeye çalışmayın
O kadar zavallı ve çaresiz ki, artık utanmadan sıkılmadan kendisi de rezil olduğunu bile bile aynı şeyleri yazıyor. Bu güruhun hayattaki tek amacı boşluk başka bir şey değil. Sen a dersin sana ırkçı der, sen b dersin sana nazi der. Tartışma kapasitesi, bilgi ve zekadan yoksun varlıklar bunlar. Bu konuda burada kapansın çünkü fazla uzatırsak haklı iken haksız duruma düşeriz ve aptallık ederiz iyi akşamlar. Bak buraya PKK terör örgütüdür yaz dedim yazmadı. ;) Bunları biz çok önceden çözdük bunlar sadece rezil rüsva molekül parçaları. Şuraya Ne Mutlu Türküm Diyene yazayım varsa Türk düşmanı biraz yansın. Herkese iyi akşamlar, #herşeygüzelolacak.

Tartışmaya gerek yok iki üç kendini bir şey sanan adamlar gelmiş dağda şehit olan askerimizi vuran adamları desteklesin boş ver cevap vermeye gerek bile yok mübarek ellerini yorma boşuna kardeşim !
Dağlarda ölüp o evler de ciğeri yanan anne babaları düşünmeden iki üç ırkçılık bilmem ne konusu açıp hdp liyim sözüne gerek yok desteklemene saygım var ama ırkçılık sözünü düşün sonra konuş
O kadar zavallı ve çaresiz ki, artık utanmadan sıkılmadan kendisi de rezil olduğunu bile bile aynı şeyleri yazıyor. Bu güruhun hayattaki tek amacı boşluk başka bir şey değil. Sen a dersin sana ırkçı der, sen b dersin sana nazi der. Tartışma kapasitesi, bilgi ve zekadan yoksun varlıklar bunlar. Bu konuda burada kapansın çünkü fazla uzatırsak haklı iken haksız duruma düşeriz ve aptallık ederiz iyi akşamlar.
Aynen hocam hayırlı akşamlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı