İstanbul Kutulu PS4 oyunu satan yerler

joebarbao

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlmeci: İntel İ5 10400f Ekran Kartı: Asus Dual Rtx 2060 6 gb Ram:Pny 2*8 3200MHz Ssd: Kioxia Exceria 480GB sata Hdd: Seagate Barracuda 1TB Monitör:Rampage 23,8" RM-344 Led 144Hz 1ms Klavye:Gamebooster G918 Red Switch Beyaz Mouse:Razer Deathadder Essential Beyaz
Merhaba arkadaşlar İstanbul içinde bildiğiniz ucuza kutulu PS4 oyunu satan yerler var mı? Sahibinden, Facebook'tan, Dolap'tan vs. bakıyorum ama bazıları sıfırdan ya daha pahalıya satıyor veya da sıfırdan 10-20 lira ucuza satıyor. Nasıl 2. el uyguna PS4 oyunu alabilirim?

Kadıköy yazıcıoğluna gidebilirsin en mantıklı şey oynayıp bitirdiğin oyunu takas etmek üstüne 40-50 TL verirsin yenisini alırsın bu tahmin oyuna göre ne kadar ödeyeceğin değişir tabii verdiğin oyuna görede

Merhaba arkadaşlar İstanbul içinde bildiğiniz ucuza kutulu PS4 oyunu satan yerler var mı? Sahibinden, Facebook'tan, dolap'tan vs. bakıyorum ama bazıları sıfırdan ya daha pahalıya satıyor veya da sıfırdan 10-20 lira ucuza satıyor. Nasıl 2. el uyguna PS4 oyunu alabilirim?

Riske girmeyin lütfen tavsiye etmiyorum belki 50 TL fazla verirsiniz ancak sıfır ve düzgün alırsınız hocam.

Hocam, Konsol Dünyası, Piksel Oyun var. Bakırköy tarafına bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı