İstanbul Medeniyet Üniversitesi bilgisayar mühendisliği nasıldır?

Cole McCree

Hectopat
İstanbul medeniyet üniversitesi bilgisayar mühendisliği kazandım ama bu üniversite sizce iyi bir üniversite midir? Gidesim gelmiyor açıkçası. Belki de ön yargılıyım, siz ne diyorsunuz? Gerçekten birilerinin beni aydınlatmasına ihtiyacım var şu an...

Yurt dışına gidebiliyorsan yurt dışına git, yabancı uyrukluymuşsun. İyi bir ülkeden vatandaşlığın varsa burada durma boşuna, yurt dışında okursun okulu. Eğer gitme imkanın yoksa ve bilgisayar mühendisliği ilgini çekiyorsa okunur.

Yurt dışına gidebiliyorsan yurt dışına git, yabancı uyrukluymuşsun. İyi bir ülkeden vatandaşlığın varsa burada durma boşuna, yurt dışında okursun okulu. Eğer gitme imkanın yoksa ve bilgisayar mühendisliği ilgini çekiyorsa okunur.
Gitme imkanım maalesef yok. Bulunduğum ülkedeki üniversiteler de, İstanbul'da bulunan üniversitelerden kat kat kötü üniversiteler. İstanbul Medeniyet Üniversitesi hakkında aklıma takılan iki soru vardı; öğretmen kadrosu ve kampüs hayatı nasıl?

Medeniyet gittiğin bölüme göre iyi ya da kötü bir üniversite olsa gerek. Öğretim kadrosuna prof sayısına vs bak. Ama bu tarz bölümler için teknik* üniversiteleri tercih etmen daha iyi olurdu
E: Bölüm kaç yıllık ona da bak.

Medeniyet gittiğin bölüme göre iyi ya da kötü bir üniversite olsa gerek. Öğretim kadrosuna prof sayısına vs bak. Ama bu tarz bölümler için teknik* üniversiteleri tercih etmen daha iyi olurdu.

Teknik üniversitelere gitmem daha iyi olurdu, onu ben de biliyorum :D ama durum bu.

Medeniyet gittiğin bölüme göre iyi ya da kötü bir üniversite olsa gerek. Öğretim kadrosuna prof sayısına vs bak. Ama bu tarz bölümler için teknik* üniversiteleri tercih etmen daha iyi olurdu.

Bu arada sizde nasıl bir izlenim yaratıyor bu üniversite?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı