İstanbul Medipol Üniversitesi iyi midir?

Ben de İstanbul Medipol Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünü merak ediyordum ama bölüm hakkında pek bilgi bulamadığım için tercih listeme eklemedim. Sağlık bölümleri popüler olan İstanbul Medipol Üniversitesi ise fena değilmiş ama çok fazla bölüm olduğu için hepsine aynı miktarda yatırım yapamıyorlarmış.

Bu arada tercih dönemi bitse de merak ettiğim için soruyorum. Dokuz Eylül Çizgi Film ve Animasyon bölümünü tercih listenize eklemiş miydiniz?

Bu arada tercih dönemi bitse de merak ettiğim için soruyorum. Dokuz Eylül Çizgi Film ve Animasyon bölümünü tercih listenize eklemiş miydiniz?
Hayır, sembolik olarak İstanbul'daki tam burslu animasyon bölümlerini yazdım fakat Dokuz Eylül aklımdan çıkmış. Puanıma göre orası da gelmezdi.

Hayır, sembolik olarak İstanbul'daki tam burslu animasyon bölümlerini yazdım fakat Dokuz Eylül aklımdan çıkmış. Puanıma göre orası da gelmezdi.
Dokuz Eylül Çizgi Film ve Animasyon bölümü, 2021'de 82.000 ile kapatıp 2022'de 56.000'e yükselmiş ama belki bu sene yine 80.000'e düşecekti. Gerçi İstanbul'da yaşıyorsunuz ve şehir içinde okumak maddi açıdan daha avantajlı olabilir. O yüzden tercihlere yazmamanız belki daha iyi olmuştur.

Gerçi İstanbul'da yaşıyorsunuz ve şehir içinde okumak maddi açıdan daha avantajlı olabilir. O yüzden tercihlere yazmamanız belki daha iyi olmuştur.
Şehir dışına çıkmak aşırı masraflı hocam. Üstelik Medipol Üniversitesi evime tek otobüs uzaklıkta.

Yeni konular

Geri
Yukarı