İstanbul Medipol Üniversitesi iyi midir?

Kanka seni yıllardır sağda solda görüyorum, istediğin bölüm yerine neden buna gitmek istiyorsun? Yıllar geçti ama hala iyi bir puan alamadın mı kanka?
Sağda solda derken yine Technopat'ta mı?

Açıkcası Sözeli geliştirdim fakat malesef TYT'de iyi bir puan alamadım. Animasyon bölümü kurmak üniversiteler için pahalı olduğundan (her öğrenci için güçlü bilgisayar sağlamak gerekiyor) pek fazla yerde bu bölüm yok, olanlar ise ya şehir dışında düşük devlet okulları (Dokuz Eylül dışında) ya da fahiş fiyatlarda vakıf üniversiteleri. Bu yüzden az kontenjana yüksek rekabet var ve pahalı.

Lojistik iş imkanı daha iyi görünen bir bölüm. Animasyonu internetten öğrenmeye çalışıyorum.

Sağda solda derken yine Technopat'ta mı?

Açıkcası Sözeli geliştirdim fakat malesef TYT'de iyi bir puan alamadım. Animasyon bölümü kurmak üniversiteler için pahalı olduğundan (her öğrenci için güçlü bilgisayar sağlamak gerekiyor) pek fazla yerde bu bölüm yok, olanlar ise ya şehir dışında düşük devlet okulları (Dokuz Eylül dışında) ya da fahiş fiyatlarda vakıf üniversiteleri. Bu yüzden az kontenjana yüksek rekabet var ve pahalı.

Lojistik iş imkanı daha iyi görünen bir bölüm. Animasyonu internetten öğrenmeye çalışıyorum.
Kaç k yaptın 1 yılda sözelde ?

Bence %50 burslu özel okul yazmak yerine sözel 76 bin sıralamayı değerlendir ya da mezuna kal.
Zaten bir defa mezuna kalmıştım ve 76 bin sözel sıralama ile ilgimi çeken bir bölüm bulamadım.

Geri
Yukarı