İstanbul Pendik Güzelyalı mahallesine GigaFiber gelecek mi?

Şimdi bana TurkNet GigaFiber'den mail geldi GigaFiber binanızda diye ama bir çalışma olmadı binamızda desteğe yazdım bakalım ne demekmiş.

Şimdi bana TurkNet GigaFiber'den mail geldi GigaFiber binanızda diye ama bir çalışma olmadı binamızda desteğe yazdım bakalım ne demekmiş.

Muhtemelen adres proje bölgelerimize dahil edilmiştir. Çalışma başlayacağına yönelik bildiridir dediler.

Son düzenleme:

Muhtemelen adres proje bölgelerimize dahil edilmiştir. Çalışma başlayacağına yönelik bildiridir dediler.
Aynı mesaj banada geldi hocam.

Hocam bu aktivasyonu beklemek kadar kötü bir durum yok kutu var ama hizmet yok çok kötü bir durum hala bekliyorum.

Hocam bugün TurkNet binanın dışına bir kutu takmış ama kutu yerde yarın gelip aktif de ederler umarım.

…..

…..

Hocam hala çalışıyorlar galiba kutu takacaklarını bilmiyordum size de gelir gibi çok yakında.

Dosya Ekleri

• IMG_1425.jpeg
    IMG_1425.jpeg
    102,1 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Şu an aşağıda kutumuzu aktif ediyorlar. Maalesef 2900 TL cayma bedelim var hemen GigaFiber'e geçemeyeceğim.:(
Nasıl aktif ediyorlar anlamadım?

Şu an aşağıda kutumuzu aktif ediyorlar. Maalesef 2900 TL cayma bedelim var hemen GigaFiber'e geçemeyeceğim.:(

Hocam görürseniz sorar mısınız tüm sokak ne zaman aktif olacak diye? Şuan aktif gözükmüyor.

Biliyorum da 2000 TL'sini ödeyip gerisini bize bırakırlar mı yoksa 2000 ve altında bir miktar mı olması lazım?

2000TL'yi size doğrudan vermiyorlar faturanızdan düşüyorlar yani sizin ödeyeceğiniz ücret 900TL.

Hocam aktif etmemişler sinyalizasyon çalışması yapılmış sinyal var mı diye galiba yarın aktif gibi.

Hocam görürseniz sorar mısınız tüm sokak ne zaman aktif olacak diye? Şu an aktif gözükmüyor.

2000TL'yi size doğrudan vermiyorlar faturanızdan düşüyorlar yani sizin ödeyeceğiniz ücret 900TL.

Ayın başına açılırmış sordum 9 daire üstü çift kanal fiber kullanıyorlarmış şuan onun için uğraşıyorlar.

Hocam aktif etmemişler sinyalizasyon çalışması yapılmış sinyal var mı diye galiba yarın aktif gibi.

Hocam görürseniz sorar mısınız tüm sokak ne zaman aktif olacak diye? Şu an aktif gözükmüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı