İstanbul ticaret odasına bağlı fırınlarda 200 gram ekmeğin fiyatı 8 TL'ye yükseltildi

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Ekmeğe yine zam geldi dostlar. İstanbul ticaret odasına (ito) bağlı fırınlarda 200 gram ufacık ekmeğin fiyatı 8 TL oldu. 🍞

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 olsun 20 olsun %52'lik kısma yakışır hareket yapın onlar güllük gülistan yaşıyor ki reislerine oy veriyor fiyatlar ucuz daha abanın.

OHHHHH!!!
Millet hak ediyor. Reise basarken iyiydi.

OHHHHH!
Millet hak ediyor. Reise basarken iyiydi.

Ben bu görüşe anlam veremiyorum. Başka bir ülkede yaşıyor olsanız "haklısınız sonuçta ülkedekiler sürünüyor" derdim ama büyük ihtimal siz de burada yaşıyorsunuz. Kendinizle beraber diğer herhangi bir topluluğun zor duruma girmesi neden sizi mutlu ediyor?

Ben bu görüşe anlam veremiyorum. Başka bir ülkede yaşıyor olsanız "haklısınız sonuçta ülkedekiler sürünüyor" derdim ama büyük ihtimal siz de burada yaşıyorsunuz. Kendinizle beraber diğer herhangi bir topluluğun zor duruma girmesi neden sizi mutlu ediyor?
Mutlu ediyor sürünmeleri. Geri vites atmaları hoşumuza gidiyor. Biz bol bol şikayet ettik, onlar dinlemediler. Biz muhalifler de şimdi onları dinlememezlikten geliyoruz.

Geri
Yukarı