Çözüldü İstanbul Ümraniye İstiklal Mahallesine GigaFiber gelecek mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JONPROMIE

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS 27" VG27BQ TUF 0,4Ms 165Hz WQHD G-Sync/FreeSync HDMI DP Oyuncu Monitör
AOC 24" G2460PF 1ms 144Hz Full HD HDMI DVI DP FreeSync GAMING MONİTÖR
COOLER MASTER MasterCase H500P Mesh White TG USB 3.2 Mid Tower Kasa
NZXT Kraken X62 RGB 280mm Sıvı İşlemci Soğutucusu
Asus ROG STRIX B550-E GAMING AMD AM4 DDR4 ATX Anakart
AMD Ryzen 5 5600X 3.7GHz-4.6GHz 6 Çekirdek 35MB Soket AM4 İşlemci
Asus ROG Strix RTX 3070 Ti OC ROG-STRIX-RTX3070TI-O8G-GAMING 256 B
Meslek
Grafiker
Merhaba,

32 yıldır burada oturuyorum. Yeni binalara fiber geldi. Yanı başımda santral var ama hala çağ dışı altyapı. Ne zaman gelirsiniz? Ümraniye gibi büyük ve kalabalık bir yere girmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Çözüm
Merhaba,

32 yıldır burada oturuyorum. Yeni binalara fiber geldi. Yanı başımda santral var ama hala çağ dışı altyapı. Ne zaman gelirsiniz? Ümraniye gibi büyük ve kalabalık bir yere girmeniz gerektiğini düşünüyorum.
Merhabalar, bu bölge planlarımız arasında yer alıyor. Tamamlanmasıyla ilgili ortalama bir süre vermemiz yanıltıcı olabilir.
Merhaba,

Merhabalar, bu bölge planlarımız arasında yer alıyor. Tamamlanmasıyla ilgili ortalama bir süre vermemiz yanıltıcı olabilir.

Çözüm
@JONPROMIE hocam merhabalar. Ben de Atakent Mahallesinde ikamet ediyorum. Konu hakkında bir gelişme var mı acaba?

@500498 İstanbul/Ümraniye Atakent Mahallesi bölgesi de planlarınıza dahil mi acaba?
Merhaba, gelen talepler ile planlama süreçleri de değişiklik gösterdiği için şu an bölge ya da süre bilgisi maalesef veremiyorum. GigaFiber İstiyorum — TurkNet sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

Merhaba,

kanka daha üsküdara bile gelmedi :D

Ümraniyede yaşayan Technopat Sosyal üyesi mi var 🥹 duygulandım... Ihlamurkuyu/Altınşehir mahallelerinde oturuyorum. GigaFiber'e başvurdum ama gelmeyecek gibi :( tüm internet sağlayıcıları 16Mbps veriyor tüm portlar dolu sanırım Türk Telekom'a geçeceğim VDSL port boşaldığında hemen beni koysunlar ama bu TurkNet'te var mı bilmiyorum. TurkNet'te böyle port boşaldığında direk beni bağlatabilirler mi?

Ümraniyede yaşayan Technopat Sosyal üyesi mi var 🥹 duygulandım... Ihlamurkuyu/Altınşehir mahallelerinde oturuyorum. GigaFiber'e başvurdum ama gelmeyecek gibi :( tüm internet sağlayıcıları 16Mbps veriyor tüm portlar dolu sanırım Türk Telekom'a geçeceğim VDSL port boşaldığında hemen beni koysunlar ama bu TurkNet'te var mı bilmiyorum. TurkNet'te böyle port boşaldığında direk beni bağlatabilirler mi?
Merhaba, VDSL boş port durumu değişkenlik gösterebiliyor. VDSL geçiş başvurusunda bulunduğumuzda boş port varsa tanımlama yapılacaktır. Genellikle başvuru sırasına göre VDSL port tanımlaması yapılıyor 🙏

Konudan bağımsız olarak; "Üsküdar'a bile" demişsiniz de, Üsküdar ile kıyas neden hocam? Anlamadım da tam olarak. :) ümraniye hane/nüfusu, Üsküdar hane/nüfus sayısının ortalama %27 üzerinde de. :)

Merkezi bir bölge olarak Üsküdar daha merkezi bir alan.

Geri
Yukarı