İstanbul'a yakın yazlık tatil tavsiyesi

zagzirus

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, otel değil de denize yakın yazlık ev bakıyorum 5 kişilik aile için. Nereleri tavsiye edersiniz fikri olan var mı? Alanı daraltmam lazım pek tatil tecrübem yok.

Pek yakın değil ama Çanakkale.
Çanakkale, Balıkesir olabilir hocam daha uzağına ben dayanırımda yaşlı anne-baba var. Onlara zulüm olmasın. Yalova yada Çınarcık düşündüm ama onunda denizi ne halde kim bilir. 10 sene önce felan gitmiştim feribotla. Akşam evde mangal yakabileceğim, sabahta denize girebileceğim bir yer arıyorum dostlar. Denize yakınlık çok önemli arabamız yok maalesef.

Adalar nasıl hocam benim abim annem gitmişti güzel diyorlardı. Ev de tutmuşlardı. Detaylı yine sorarım ama bilen başkaları varsa yanıt verebilir yada daha önce gittiniz mi oralara?

Adalar nasıl hocam benim abim annem gitmişti güzel diyorlardı. Ev de tutmuşlardı. Detaylı yine sorarım ama bilen başkaları varsa yanıt verebilir yada daha önce gittiniz mi oralara?
Adalara çok gittik hocam, büyük Ada'dan felan bahsediyorsun sanırım. Günübirlik gittiğimiz yerler ama deniz çok kötü maalesef, adalarda denize girdiğimi pek hatırlamıyorum. Biraz daha böyle kendine münhasır, bungalov felan hoşuma gidiyor ama 5 kişi sığmayız onlara. Birde deniz kenarı olmuyor genelde Bungalovlar.

Geri
Yukarı