İstanbulbilişim Güvenilir mi?

Emrakn_57

Hectopat
Daha fazla  
İstanbulbilişim'de PS4 neden çok ucuz? Hatta Sony'nin kendi mağazasından bile ucuz bunun sebebi nedir? Eğer buradan alırsam bir sıkıntı çıkar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
bu soruyu sormak için kayıt olmuştum, sizin sormuş olmanız güzel bir tevafuk oldu :)
Arkadaşların vereceği bilgiye göre bende hareket edeceğim.
Vatan, Teknosa, Media Markt vb. birçok mağazaya baktım ancak fiyatları İstanbul Bilişim'e nazaran fazlaydı.
Sony Playstation 4 Slim 1 TB + 2 Kol (CUH-2016B) Oyun Konsolu bu ürünü almayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda hareket edeceğim. Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Merhabalar,
bu soruyu sormak için kayıt olmuştum, sizin sormuş olmanız güzel bir tevafuk oldu :)
Arkadaşların vereceği bilgiye göre bende hareket edeceğim.
Vatan, Teknosa, Media Markt vb. birçok mağazaya baktım ancak fiyatları İstanbul Bilişim'e nazaran fazlaydı.
Sony Playstation 4 Slim 1 TB + 2 Kol (CUH-2016B) Oyun Konsolu bu ürünü almayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz doğrultusunda hareket edeceğim. Yardımcı olursanız mutlu olurum.
Dostum Vatn, Teknosa, Media Markt gibi mağazalar çok pahalı satyor. Oysa ki internetten satış yapan ( örn. Nanokatalog ) ve gibi şehirlerde deposu olan sitelerde çok daha ucuza geliyor. Ve bahsettiğin site hakkında şikayet görmediğim için güvenilir olduğunu söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı