İstanbul'da anime elbiseleri satan yerler

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın.

Başlıkta da yazdığı gibi İstanbul Avrupa yakasında anime kıyafeti satan bildiğiniz yer var mı? Aradığım Naruto'nun kıyafetleri. İnternet'de çok güzel şeyler var mesela Trendyol'da, ama bunların yeri nerededir maalesef bilmiyorum.

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın.

Başlıkta da yazdığı gibi İstanbul Avrupa yakasında anime kıyafeti satan bildiğiniz yer var mı? Aradığım Naruto'nun kıyafetleri. İnternet'de çok güzel şeyler var mesela Trendyol'da, ama bunların yeri nerededir maalesef bilmiyorum.

Trendyol'da gördüğün kıyafetleri satan mağazaları Google'da aratarak yerlerini bulabilirsin, genelde "butik" şeklinde biten mağazaların dükkanları da oluyor.

Trendyol'da gördüğün kıyafetleri satan mağazaları Google'da aratarak yerlerini bulabilirsin, genelde "butik" şeklinde biten mağazaların dükkanları da oluyor.
Çoğu internet üzerinden satış yapıyor işte, sıkıntı orada. Az önce bir kez daha baktım, ya İnstagram üzerinden sipariş verebiliyorsun ya da Trendyol'dan, ya da ne bileyim başka alışveriş sitelerinden. Çok kısıtlı sanırım fiziksel mağazalar.

Hocam, Kadıköyde gerekli şeyler diye bir mekan vardı. Oraya bakın, istediğinize uygun şeyler satıyorlardır büyük ihtimal. Ayrıca bu tür şeyler satan mekanlar genellikle Kadıköy taraflarında bulunuyor.

Bildiğim kadarıyla Köstebek de anime ile ilgili giyim ürünleri satıyor bakmanızı tavsiye ederim. Bakırköy, Kadıköy, Beşiktaş ve bir kaç yerde daha vardı mağazaları sanırsam.

Geri
Yukarı