İstanbul'da bağlama kursları

Atakan D.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. 22 yaşımdayım ve bağlamaya merak saldım son zamanlarda. Bağlamaya sahip değilim ve nereden alacağımı da bilmiyorum fakat bildiğim kadarıyla Fatih'te çeşit çeşit bağlama satan esnaflar mevcut. Yeni başlayanlar için uzun sap çalınması gerektiğini söylüyor herkes. Şimdi gelelim asıl konuya. Sarıyer'de oturuyorum. İnternetten az çok baktım İSMEK kursları var. Bunun dışında bildiğiniz bir kurs var mı uygun fiyatlı? Kurs olmasa da acaba internetten (YouTube, Udemy vs.) izleyip alıştırma yaparak öğrenebilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni başlayanlara uzun sap vs. diye bir zorunluluk yok istediğiniz türden bağlama ile başlayabilirsiniz. Elektro dahil. Ben yıllardır gitar çalıyorum profesyonel kademedeyin fakat bir kere hoca yüzü görmedim. Size önerim hoca ayağına gitmek ile zaman kaybetmeyin sizin de dediğiniz gibi youtube platformunda yüzlerce video var kolaylıkla öğrenebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı