İstanbul'da belediye otobüsüne binmek

Çok teşekkür ederim hocam bilgi için yalnız emin olmak için soruyorum siz bu rotayı nereden veya nasıl buldunuz acaba.

Evet Uber de olabilir gerekirse.

Hocam haritada bakınca M4 pendik istasyonu olarak görüyorum ikimiz aynı yerden mi bahsediyoruz. Pendik istasyonundan kadıköye doğru giden metroya mı bineceğim yani.

Hocam Google maps e girin oradan yol tarifi seçeneğine tıklayıp geldiğiniz ve gideceğiniz yerleri yazın sonra otobüs simgesine tıklayın size tüm otobüsleri ve yolları aktarıyor.
Hocam haritada bakınca M4 pendik istasyonu olarak görüyorum ikimiz aynı yerden mi bahsediyoruz. Pendik istasyonundan kadıköye doğru giden metroya mı bineceğim yani
Evet M4 hattı Kadıköy'e gider hatta metronun başında böyle bir yazı yazacak.
M4 - KADIKÖY
M4 hakkında detaylı bilgi Kadıköy-Tavşantepe Metro Hattı

Hocam Google maps e girin oradan yol tarifi seçeneğine tıklayıp geldiğiniz ve gideceğiniz yerleri yazın sonra otobüs simgesine tıklayın size tüm otobüsleri ve yolları aktarıyor.

M4 - KADIKÖY

Hocam ben de şimdi bakıyordum rotayı teyit ettim eksiksiz doğru bir bilgi vermişsiniz teşekkür ederim 👍🏿

M4 - KADIKÖY

Bu forum sizler sayesinde yaşamaya devam edecek hocam 👍🏿

Yeni konular

Geri
Yukarı