İstanbul'da cuma namazına giden bir genç, imamın Atatürk'ü anmasına tepki gösterdi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atatürk: İnanmıyorum.
Technopat: Bak salavat getirdi.
Sorma yahu. Adam öldü, hala sömürüsünü yapıyorlar. İnanmasa ne olacak? Sana bir zararı var mı, hayır yok. O halde niçin adama Müslüman kıyafeti giydirmeye çalışıyorsun istememesine rağmen? Bin tane farklı Atatürk uyduruyorlar, biri şöyle, biri böyle. Gerçeğini sevsene kardeşim, ne gerek var bu tarz şeylere?

Atatürk sömürücülerinden biri daha. Kaynak ver bakalım, hangi eserde geçiyor bu :D
Sizin beyniniz yıkanmış hocam Allah sizin gibi Müslüman görünen ama alt niyetli insanlardan korusun Atatürk Müslüman bir aileden gelme ama bazen sizin gibileri görünce keşke dinsiz olsaydık diyor insan. Atatürk olmasaydı şu an ezan ve kuran değil çan ve incil okuyordunuz sözde müslümansınız işte kafanız bu kadar basıyor.

Sorma yahu. Adam öldü, hala sömürüsünü yapıyorlar. İnanmasa ne olacak? Sana bir zararı var mı, hayır yok. O halde niçin adama Müslüman kıyafeti giydirmeye çalışıyorsun istememesine rağmen? Bin tane farklı Atatürk uyduruyorlar, biri şöyle, biri böyle. Gerçeğini sevsene kardeşim, ne gerek var bu tarz şeylere?
Mesajımın ironisini anladığınızı sanmıyorum efendim.

Diyecek söz bulamıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam kaç yıl önce öldü ama hala kudurtuyor. Kıymetini bilmek yerine neler yapıyorlar...

Atatürk: İnanmıyorum.
Technopat: Bak salavat getirdi.
Hocam arkadaş Atatürk'ü sevmiyor belki de nefret edercesine beynini yıkamışlar diye gerçek kaynaklarla inandırmaya ve sevdirmeye çalışıyorum ama arkadaşın beyni felaket yıkanmış söz geçmiyor yani.

Atatürk sömürücülerinden biri daha. Kaynak ver bakalım, hangi eserde geçiyor bu :D

İnsanlar dini inançlarıyla değil yaptıkları icraatlerle gündeme gelmelidirler. Atatürk inanmazdı, peygamberi de Allahın kitabını da sevmezdi. Bu onu ilgilendirir, onun fikri onun inancı.

''
"... Mustafa Kemal Paşa beyanâtıma karşı hiddetle bütün içini ortaya döktü:

— Evet Karabekir; Arapoğlu'nun yavelerini Türk oğullarına öğretmek için Kur'an'ı Türkçeye tercüme ettireceğim ve böylece de okutturacağım! Tâ ki budalalık edip de aldanmakta devam etmesinler!...'' (Kazım Karabekir Paşaların kavgası syf 54)
Yalan iftira yazık ne hale düşmüşsünüz size yazıklar olsun siz Müslüman olamazsınız siz bu vatanı bile sevemeyecek kişisiniz zübeyde hanımın dini İslam'dır ve bu demek oluyor ki Atatürk Müslüman aileden gelme ve önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün dini İslam'dır kendisi Hz Muhammed için güzel sözleri var sizlerden daha çok iyi müslamdır Mustafa Kemal Atatürk'ümüz. Zübeyde Hanım - Vikipedi Turgut Eken: Dünyanın en büyük insanı Hz. Muhammed'dir

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde abartmayın. Kimse saygı duymak zorunda değil lakin saygısızlık yapmaması gerekir. İnsanın yaşama hakkını elinden almak o kadar kolay mı?
Hocam işte saygı bunlarda aranmıyor bugünde biri daha Atatürk'e hakaret etmiş bu tereyağ döken sözde hacı Müslüman kişi bunlarda saygı aranmaz hocam saldırıyorlar her yere kuduz köpek gibi.

Hocam işte saygı bunlarda aranmıyor bugünde biri daha Atatürk'e hakaret etmiş bu tereyağ döken sözde hacı Müslüman kişi bunlarda saygı aranmaz hocam saldırıyorlar her yere kuduz köpek gibi.

Onlar zaten ayrı kafa. Saygısızlığın bedeli olarak sınır dışı edilebilir veya hapis cezasına çarptırılır.

Onlar zaten ayrı kafa. Saygısızlığın bedeli olarak sınır dışı edilebilir veya hapis cezasına çarptırılır.
Yani hocam benim ne hissediğimi ne düşündüğümü anladınız mı? Ben kimse yaptığı saygısızlıktan cezasız kalmamalı olduğunu düşünüyorum herkes cezasını çekmeli Atatürk canını hiçe sayıp bu vatanı kurtarıyor ve senin ezan sesin susmasın diye kan döküyorsa gazi oluyorsa sende sevmeli ya da çok saygılı biri olmalısın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı