İstanbul'da en iyi kebap nerede yenir?

HETZ

Femtopat
Daha fazla  
Evet öncelikle merhaba, ben ayın 18'inde memlekete gidecegim ve gitmeden once de İstanbul'da kebapciya gidip kebap yemek istiyorum. Acaba bildiginiz fiyat performans olarak guzel kebapcilar var mi? Yaka veya nerede oldugu fark etmez simdiden teşekkürler.

Evet öncelikle merhaba, ben ayın 18'inde memlekete gidecegim ve gitmeden once de İstanbul'da kebapciya gidip kebap yemek istiyorum. Acaba bildiginiz fiyat performans olarak guzel kebapcilar var mi? Yaka veya nerede oldugu fark etmez simdiden teşekkürler.
Sokak aralarında bilmem ne usta esnaf dükkanlarında en lezzetlisini bulursunuz.

Standart urfa-adana kebaplar gibi değil ama taksimde Asmalı Mescit Dürümcüsü var. Orada mezeleri denemenizi, antakya dürüm ve cheddarlı tavuk dürüm yemenizi öneririm. Yiyebileceğiniz açık ara en iyi kuzu şiş (kuşbaşı) sembol ocakbaşında vardır ataşehirde ama pahalı yani. Adam başı 250 liraya falan doyarsınız en az.

Adam başı 250 liraya falan doyarsınız en az.
Artık normal fiyatlar hocam. İstanbul'un çok merkezi olmayan yerlerindeki düz kebapcılarda bile kişi başı minimum 200 TL tutuyor zaten. Bir tık temiz ve iyi olan yerlerinde minimum 250-300 tutuyor. Dediğiniz yer güzel bir yere benziyor. Kişi başı 300-400 verilir.

Artık normal fiyatlar hocam. İstanbul'un çok merkezi olmayan yerlerindeki düz kebapcılarda bile kişi başı minimum 200 TL tutuyor zaten. Bir tık temiz ve iyi olan yerlerinde minimum 250-300 tutuyor. Dediğiniz yer güzel bir yere benziyor. Kişi başı 300-400 verilir.
Gidip kuşbaşı yiyin o zaman kesinlikle öneririm. İsterseniz ortaya bi lahmacun da söylersiniz. Fındık lahmacun ikram geliyor diye hatırlıyorum ama emin de değilim.

Geri
Yukarı