İstanbul'da F/P Berber Önerisi

Kendiniz kesmenizi tavsiye ederim. 8-9 yıldır kendim kesiyorum çünkü mahalledeki berberler canları nasıl isterse öyle kesiyor. Bir makine ve makas çoğu işlem için yeterli. Ayrıca babamın saçını düzenli, birkaç arkadaşımı da deneme şeklinde kestim. Şikayet eden olmadı.

Cevahir AVM'nin yan kapısının olduğu sokakta, kapının tam karşısında bir berber var. Volkan Abi. Benim başka kimsede bulunmayan kafa şeklimi ve ince telli saçlarımı anlayıp düzgün bir kesim yapan Avrupa yakasindaki tek adam. Fiyatı da en son 25-30 gibi bir şeydi.

Oradaki dükkanlar yokuştan dolayı kaldırım hizasının altında, o yüzden gözünüzden kaçabilir. Öyle süslü bir tabelası da yok, ama Volkan Kuaför yazısını görürsünüz.

Cevahir AVM'nin yan kapısının olduğu sokakta, kapının tam karşısında bir berber var. Volkan Abi. Benim başka kimsede bulunmayan kafa şeklimi ve ince telli saçlarımı anlayıp düzgün bir kesim yapan Avrupa yakasindaki tek adam. Fiyatı da en son 25-30 gibi bir şeydi.

Oradaki dükkanlar yokuştan dolayı kaldırım hizasının altında, o yüzden gözünüzden kaçabilir. Öyle süslü bir tabelası da yok, ama Volkan Kuaför yazısını görürsünüz.

Benim oturduğum cadde dediğiniz ( Fulya Bayırı ) yerle aynı caddede nedense hiç görmedim. Teşekkürler

30 liraya ucuz diyorsunuz da bir makas olsa olsa 20'dir. Makine de 150 olsun. Uzun vadede cebe de kazancı var.
Katılıyorum. Düz 3 numara yapacağım zaman tıraş makineme eklenen aparatla kendim yapıyorum ama normalde yanlar ve arkalar kısa, üst ve üst köşelere doğru uzun model istediğim zaman berbere gidiyorum. Makasla kendim yapmam mümkün değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı