İstanbul'da gezilecek yer tavsiyesi

EgemenAlev

Centipat
Daha fazla  
Tüm hocalarıma merhaba. Cumartesi günü İstanbul'da gideceğim. Gezilecek yer önerebilir misiniz? Yemek yerleri tarihi mekan AVM bile olur. Bol bol gezeceğim. Sadece tek yönlü tarihi mekanlar, camiiler, yemek mekanları ya da müzeler gibi gezmek istemiyorum. Farklı tür yerleri gezmek istiyorum. Nereleri önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm hocalarıma merhaba. Cumartesi günü İstanbul'da gideceğim. Gezilecek yer önerebilir misiniz? Yemek yerleri tarihi mekan AVM bile olur. Bol bol gezeceğim. Sadece tek yönlü tarihi mekanlar, camiiler, yemek mekanları ya da müzeler gibi gezmek istemiyorum. Farklı tür yerleri gezmek istiyorum. Nereleri önerirsiniz?
Camlıca Camı cok guzeldır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eminönü'yü ziyaret edebilirsiniz. Taksim'e bulaşmayın derim öyle aman amanlık bir yer değil. Üsküdar'a gidebilirsiniz. Uygun fiyata Ali Usta'ya gidebilirsiniz. Gerçekten güzel bir çiğköftesi var. Fakat Eminönü biraz karışık kaybolmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı