İstanbul'da güvenilir play station servisi

Birisiokadar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Selam dostlar. Dün sırf NFS Most Wanted oynayabilmek için PS Vita aldım. Makine kırıktı ama uygulama indirmesi vs sorunluydu o yüzden formatlayıp baştan kırmak istedim hem Store uygun fiyatlıysa orijinal oynarım dedim. Ama en berbat oyunlar bilemin 10 TL. Kendim kırmayı denedim ama h encore2 inmesi gerekirken h encore iniyor. Kısaca kendim kırmayı beceremedim:'( İstanbul Maltepe civarında güvenilir bu işlerden anlayan bir dükkan var mıdır? Dükkan olması şart değil eğer ben yapabilirim diyen var ise onun yanına da gelebilirim.

Belki işinize yaramicak ama ben yinede atim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belki işinize yaramacak ama ben yine de atim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağ olun hocam düşündüğünüz için. 🍋
@efe celil hocam aradığımda o videoyu görememiştim, şimdi videoyu uyguluyorum ve.

H encore2 inmesi gerekirken h encore iniyor.

Hencore2 iniyor şu an. Sanırım sorunu çözüyorum sağ olasınız <33

Son düzenleme:
@efe celil hocam aradığımda o videoyu görememiştim, şimdi videoyu uyguluyorum ve.

Bir şey değil ne demek

Yanlış anlmassanız kullanıcı adım o şekilde yazılmıyor@EFE CELİL diye benim için sorun değil fakat başka birini etiketlemişsiniz zaten en son aktiflig 2015 bir şey olmaz ama ben yine de belirtim.
Not:galiba oto düzeltme yapıyor sizin hatanız değilmiş kusura bakmayın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı