İstanbul'da Hamburgeri Meşhur Mekanlar

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İstanbul tarafında bir arkadaşımla Burger, McDonalds'tan başka hamburger yapan yerleri gezmek gibi bir amacımız var. Porsiyonu bol, tadı güzel nereleri önerirsiniz?

Popeyes da Maxi XL menüden aşağıya doymayan iki kişiyiz, bunu da belirteyim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunlara bi bak istersen hacı...

#İstanbul'daki En İyi 6 Hamburgerci | #İstanbul’da Hamburger Yiyebileceğiniz En İyi 8 Mekan

O değilde bu ne lan?! :açım: :açım:

Hamburger Abi...jpg

Arkadaşlar, bu gün öğlen Burger'dan yedim. Akşama doğru da BurgerHouse'dan yedim. Genel olarak lezzet için notum 10/6. Servis için de 10/7.

Açıkçası eli lezzetli biri olarak yediğim hamburgerin aynısını yapabileceğimi düşünüyorum, özel bir şey hissettirmedi. Biraz home made tadı aldım. Overall olarak lezzeti güzeldi ama beni ekmek arası köfteden öteye de fazla götürmedi.

Şimdi okul falan işleri var ama tadabildikçe buraya yazmayı düşünüyorum. Siz de tecrübelerinizi yazın, yemek bloglarını kıskandıralım. :D

Yav bir ara halk eğitimden tanıdığımız bir aşçı hocanın hamburgerini yemiştim, hardallı bir şeydi.

Abi o nasıl efsane bi şeydi ya. Hala tadı damağımda.

Ekmeğini de kendisi yapmış, köfteyi de kendisi yapmış. Öyle bi pişirip, soslamıştı ki...

Hala yiyemedim öyle bir şey daha. :/

Ben yabancı aşçıları izleyip evde kendim yapıyordum. Tamam, çok iddialı değilim hamburgerde ama Burger House'un köftesi de eşsiz değil. Mangalda gayet normal yapılmış köfte idi.

Normalde baharatlandırma falan yapılır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı