Sevgili bulunabilecek mekanlar

Sosyal medya üzerinden işin daha rahat olur. Güzel bir profil oluşturup önerilen kişilere vs. istek atabilirsin. Sohbet vesaire başlatırsın. Aman diyim ilk konuştuğuna bağlanma🙃

Bir kız arayışına girersen karşına çıkmaz bu hayatın kanunu mu yoksa kızların 6. hissimi bilemiyorum . Sen bir kız arayışına girdiğinde ve ona göre davrandığında kızlar bunu hissediyor ve iyice senden uzaklaşıyor . Bir kızla tanıştığında veya konuştuğunda hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı gibi cümleler kullanma bu sefer karşındaki kız sende bir sorun olduğunu düşünecek veya seni ezik görecek. Kız arkadaşım yok diye düşünmektense kendine yatırım yapmanı (fiziğine ,bilgine , giyinişine ,hijyenine vb.) öneririm. Sen kendine yatırım yaptığında kızlar seni bulur zaten. Alfa ol :D

Bir kız arayışına girersen karşına çıkmaz bu hayatın kanunu mu yoksa kızların 6. hissimi bilemiyorum. Sen bir kız arayışına girdiğinde ve ona göre davrandığında kızlar bunu hissediyor ve iyice senden uzaklaşıyor. Bir kızla tanıştığında veya konuştuğunda hayatımda hiç kız arkadaşım olmadı gibi cümleler kullanma bu sefer karşındaki kız sende bir sorun olduğunu düşünecek veya seni ezik görecek. Kız arkadaşım yok diye düşünmektense kendine yatırım yapmanı (fiziğine, bilgine, giyinişine, hijyenine vb.) Öneririm. Sen kendine yatırım yaptığında kızlar seni bulur zaten. Alfa ol :D

Katılmıyorum. Kız arayışına girmeyip kendi halinde takıldığın sürece hiçbir kız sana gelmiyor kardeşim evde kalır görücü usulü evlenir gidersin bu düşünce ile. Bizzat dediklerini yıllardır uygulayan biriyim :D

Geri
Yukarı