İstanbul'da ramazan pidesi halk ekmek büfelerinde 3 TL'ye satılacak

İstanbul'da yaşıyorsanız fırınların belirtilen fiyata asla satmadığını bilmeniz gerekir. Fırınlar birkaç ufak farklılığı bahane ederek ekmek ve pideler resmi fiyatın üstünde satılıyor.

Geçen sene de 5 TL'den satılıyordu, bulunduğum bölgede 3-3.5 TL'den satılmıştı. Ama bu sene bakalım ne kadar olacak, dediğiniz gibi de olabilir ama geçen seneki fiyattan satılması imkansız olacak. Ama İBB'ninkinden pahalı olacağı kesin bir kere.
Bu burada dursun. 1 ay sonra tekrar döner bakarım kaç lira olmuş?
Belediye'nin herhangi bir önünü kesme, engelleme girişimi vs. olmadığı sürece verdiği sözden geri dönmezler.

Son düzenleme:
Yakında fırıncıların falan başkanı çıkar satış yapamıyoruz diye ağlar geri aldırtırlar çok sevinmeyin. Adamı bir kere tebrik edip iyi yapmışsın demeyen insanlar kuyularını kazmaya, açık aramaya ve çamur atmaya hala devam ediyor.

Geçen sene de 5 TL'den satılıyordu, bulunduğum bölgede 3-3.5 TL'den satılmıştı. Ama bu sene bakalım ne kadar olacak, dediğiniz gibi de olabilir ama geçen seneki fiyattan satılması imkansız olacak. Ama İBB'ninkinden pahalı olacağı kesin bir kere.

Belediye'nin herhangi bir önünü kesme, engelleme girişimi vs. olmadığı sürece verdiği sözden geri dönmezler.
Ucuza pide satıyorlar diye önünü kesme falan ne ya? Komplo teorisi bunlar :D.

1 ay içerisinde ekmek fiyatları 2-3 katına çıkmadığı sürece bu hizmetten geri adım atacağını düşünmüyorum.

Bunu kendisi de tahmin edebiliyordur eminim. Geri adım atmaz başkanımız.

Ucuza pide satıyorlar diye önünü kesme falan ne ya? Komplo teorisi bunlar :D.
1647451842167.png

1647451888885.png

1647452055204.png

1647452077039.png

Bu burada dursun. 1 ay sonra tekrar döner bakarım kaç lira olmuş?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı