İstanbul'da tabanca bulundurma ruhsatı için sağlık raporu işlemleri nasıl yapılır?

Glock

Kilopat
Daha fazla  
İşin en zor kısmı sağlık raporu almak sanırım.

İstanbul'da sağlık raporu veren devlet hastanesi nereler? Sadi konu veriyor mu mesela?

MHRS de randevu için hangi başlığı seçmem gerekli? Ve raporu almam ne kadar sürüyor?

Ayrıca silah bulundurma ruhsatının çıkması ne kadar sürüyor?

Anladığım kadarıyla Tecnopat'te bireysel silahlanmayla fazlasıyla yakından ve yardımsever arkadaşlar var. Silah almamanızı önerirdim ama mesajlar moderatörler tarafından siliniyor genellikle (alakasız denilerek). Yani bence bu konu çerçevelenip anasayfaya asılacaktır.

Her halükarda niçin silah bulundurmak istediğinizi belirtmelisiniz. Böylece doğru direktif alabilirsiniz.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, bireysel silahlanma ile ilgili fikir belirtmeyeceğim. Belirtmemiş olarak sayın.

Ancak silah atış poligon vs. gibi hobiler gelişmiş ülkelerde de var. İnsanlar beğendiği modelleri alır modifiye eder, atış poligonlarında atış yapar stres atar.

Poligonda silah var onunla atış yap diyecekseniz, balık tutanlarada git olta kirala deyin aynı şey.

Düğüne götürüp havaya sıkmayacağım kısacası, Yani hobi amaçlı.

Dediğim gibi efendim, eğer tam amaç ve modelini belirtirseniz daha kolay yardımcı olunabilir diye düşünüyorum. Ve sanırı ateşli silah ve oltanın aynı şey olmadığını siz de çok iyi biliyorsunuz.

Dediğim gibi efendim, eğer tam amaç ve modelini belirtirseniz daha kolay yardımcı olunabilir diye düşünüyorum. Ve sanırı ateşli silah ve oltanın aynı şey olmadığını siz de çok iyi biliyorsunuz.
Sorduğum şeyle tabanca modelinin bir alakası yok. Amacımın da hobi olduğunu belirttim.
Ve ateşli silah ile oltayı neden aynı örnek verdiğimi metni okuyarak anlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı