İstanbul'da uygun fiyatlı bisiklet tamircisi

DarkCH

Centipat
Daha fazla  
4.levente ne kadar yakın olursa o kadar iyi (tamircileri biliyorsunuz düzgün yere gitmezsen kazık yemek kaçınılmaz oluyor ) önerebileceğiniz bir yer var mı?

Uzun süredir kenarda duruyor disk freninden vitesine lastiğinden jantına.
Anladim, bisikletin markasına göre yetkili bayiileri internetten aratirsaniz daha uyguna yaparlar Gitmeden once arayip fiyat alın. Ankara olsa birkaç yer önerebilirdim. Onun disinda bisiklet tamiri zor degildir, bisiklet forumlarından oradaki tecrübeli arkadaşların da yardımıyla araç gerecleri bir yerden temin ederek kendiniz yapsaniz daha uygun olur. Düzenli bisikletcilerin çoğu tamirci yerine kendisi tamir eder, bu vesileyle bir şeylerde öğrenmiş olursunuz hem.

Anladim, bisikletin markasına göre yetkili bayiileri internetten aratirsaniz daha uyguna yaparlar gitmeden once arayip fiyat alın. Ankara olsa birkaç yer önerebilirdim. Onun disinda bisiklet tamiri zor degildir, bisiklet forumlarından oradaki tecrübeli arkadaşların da yardımıyla araç gerecleri bir yerden temin ederek kendiniz yapsaniz daha uygun olur. Düzenli bisikletcilerin çoğu tamirci yerine kendisi tamir eder, bu vesileyle bir şeylerde öğrenmiş olursunuz hem.

Bisiklet hakkında soru sorabileceğim (sakin ve sabırlı :) ) birini önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı