İstanbulkart'tan ininal'e para yüklenir mi?

furkanbabapiro

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, hemen açıklayayım. Sanal kart kullanıyorum fakat son zamanlarda babam kartı kırdı ama hesabım hala yerinde hesabımı kullanmaya devam etmek için farklı bir karttan transfer yapmam gerekiyor. Bunun için İstanbulkart kullanacağım. (Öğrenciyim babam yeni bir kart almama kızıyor fakat İstanbulkart kullanabileceğimi söylüyor.)
Sizlere sorum şu: İstanbulkart içindeki parayı ininal veya başka bir karta transfer edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum fakat sonuçta bir kart, yüklenir. biz nasıl bir karttan başka bir karta para transferi yapabiliyorsak e oda kart olarak sayılır yapılır.

Merhaba, hemen açıklayayım. Sanal kart kullanıyorum fakat son zamanlarda babam kartı kırdı ama hesabım hala yerinde hesabımı kullanmaya devam etmek için farklı bir karttan transfer yapmam gerekiyor. Bunun için İstanbulkart kullanacağım. (öğrenciyim babam yeni bir kart almama kızıyor fakat İstanbulkart kullanabileceğimi söylüyor.)
Sizlere sorum şu: İstanbulkart içindeki parayı ininal veya başka bir karta transfer edebilir miyim?

Evet yapabilirsiniz. İninal'a oluyor mu tam emin değilim fakat garanti gibi bankalara atabilirsiniz. Garantiye oluyorsa ininal'a da olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı