İşte Football Manager 2023 ile Gelecek Yenilikler

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Football Manager 2023

Uzun yıllardır pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen serinin yeni oyunu Football Manager 2023, 8 Kasım’da piyasaya sürülecek. Dünyanın pek çok bölgesinde sevilerek oynanan menajerlik simülasyonu serisi Football Manager, bu yıl da yeni oyunu ile kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Temelde gerçek futbol taktiklerine dayalı bir simülasyon oyunu olan Football Manager, gerçek hayatta futbol takımlarını yöneten […]

Devamı: İşte Football Manager 2023 ile Gelecek Yenilikler
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bu sene en çok dikkat çeken özellik kadro planyayıcı sanırım , bilmediğimiz bir ligde ve takım da cidden çok işlevsel olabilir. Umarım bu sene transfer ücretleri ve 5 maç iyi oynadıktan sonra yeni sözleşme isteyen topçulardan kurtuluruz. Maç motoru zaten değişmeyecektir en fazla animasyonlar düzelir.

FM'nin bu seneki oyuncu puanlama sistemi Türkiye liginde gerçekten berbat. Fenerbahçe oyuncularını Premier lig oyuncuları gibi yapmışlar, Galatasaray'da Sacha Boey'e iyileştirme gelmemiş. Abdulkerim Bardakçı'nın kafa 13, zıplama 11. Benim çok garibime gitti bu durum. Ha yenilikler meselesi her sene aynı oyunmuş gibi hissetiriyor bana. Maç motorunu güncellemediler hâla.

Bu sene en çok dikkat çeken özellik kadro planyayıcı sanırım , bilmediğimiz bir ligde ve takım da cidden çok işlevsel olabilir. Umarım bu sene transfer ücretleri ve 5 maç iyi oynadıktan sonra yeni sözleşme isteyen topçulardan kurtuluruz. Maç motoru zaten değişmeyecektir en fazla animasyonlar düzelir.

5 maç yapıp sözleşme isteyen yok ama kısa vadede sözleşmesinin iyileşmesini isteyen oyuncular var. Eğer önemli oyuncu statüsünde ki oyuncuların ortalama maaşı aylık 5K ise ve senin sözleşme istediği dediğin kişi de önemli oyuncu statüsünde imzayı 1K'ya atmışsa istemesi gayet normal. Ayrıca potansiyelinde ciddi bir artış olmuş olabilir.

5 maç yapıp sözleşme isteyen yok ama kısa vadede sözleşmesinin iyileşmesini isteyen oyuncular var. Eğer önemli oyuncu statüsünde ki oyuncuların ortalama maaşı aylık 5K ise ve senin sözleşme istediği dediğin kişi de önemli oyuncu statüsünde imzayı 1K'ya atmışsa istemesi gayet normal. Ayrıca potansiyelinde ciddi bir artış olmuş olabilir.
potansiyel falan tabiki önemli ama sözleşme yapılmışsa biraz iyi oynadım yada düzenli oynuyorum diye daha 2 yıl sözleşmesi varken yeni sözleşme istiyorlar , oyunun akışını bozuyor bence sonuçta bir sözleşme yapılmış ve bitimine yakın ancak sözleşme istenir yada oyuncu serbest kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı