İşte ve oyun oynarken kullanılabilecek 35 bin TL laptoplar

Bütçe
35.000
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Şirket ne verirse.
Meslek
Information Technology
Herkese merhaba, iyi Sosyaller.
Arkadaşlar 35.000'e kadar bütçem var, araştırmalarım sonucunda opsiyonlarımı ikiye kadar indirdim ve sizlere bu bilgisayarların bilinen kronik sorunları var mı? Bu fiyata daha mantıklı şeyler alınabilir mi? Gibi soruları sormak istiyorum.
1. Lenovo Legion 5 (15.6") 82JH002JTX06 Notebook

2.Tulpar T7 V20.5.6 17, 3" Oyun bilgisayarı | Monster Notebook

Kullanım amacım oyundan çok sanal server kurmak, sanal bilgisayarlar kurup işimde kendimi geliştirmeye yönelik şeyler yapmak. Maksimum oynayacağım oyun muhtemelen Word of tanks, Valorant olur.

Şimdiden herkese teşekkürler, bol şanslar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerine bunu tercih edin hocam.

Ekran kartının 150W olması çok çekti beni ancak RAM'inin server kurmada bana yeterli geleceğini düşünmüyorum minimum 20GB DDR4 gerekir diye tahmin ediyorum. Teşekkürler bunu detaylı incelerim.

Ekran kartının 150W olması çok çekti beni ancak RAM'inin server kurmada bana yeterli geleceğini düşünmüyorum minimum 20GB DDR4 gerekir diye tahmin ediyorum. Teşekkürler bunu detaylı incelerim.

Tek kanal 16 GB RAM'i var, yanına 16 daha eklersiniz.

Tek kanal 16 GB RAM'i var, yanına 16 daha eklersiniz.

15 gün daha inceleme yapmayı düşünüyorum hem maaşı alırız o zamana 🥳. Şu an için çok mantıklı geldi teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

Araştırmamı derinleştirdikten sonra GPU benchmark vs işin içine girince ne kadar güzel bir tavsiye olduğunu anladım. Teşekkür ederim bunu almaya karar kıldım haberiniz olsun istedim.

Son düzenleme:
Rica ederim, hayırlı olsun.

Bütçemde bir sorun oluştuğu için maalesef siparişimi iptal etmek ve yeniden arayışa girmek durumunda kaldım. Size de danışmak istiyorum şu an bütçem 25.000 Max, önceliğim dengeli bir CPU-GPU çünkü oyun oynamaktan ziyade daha çok iş için kullanacağım bir bilgisayar istiyorum ama oyun da oynamayacağım değil. Aklınızda varsa 2-3 adet öneri çok işime yarar şu anda çok teşekkürler şimdiden :)

Bütçemde bir sorun oluştuğu için maalesef siparişimi iptal etmek ve yeniden arayışa girmek durumunda kaldım. Size de danışmak istiyorum şu an bütçem 25.000 Max, önceliğim dengeli bir CPU-GPU çünkü oyun oynamaktan ziyade daha çok iş için kullanacağım bir bilgisayar istiyorum ama oyun da oynamayacağım değil. Aklınızda varsa 2-3 adet öneri çok işime yarar şu anda çok teşekkürler şimdiden :)

Geri
Yukarı