İşte Vücudumuzdaki evrimin kanıtı

Kendiliğinden çoğalan bir molekülün oluşması için kaç tane değişkenin bulunması gerekliliği sorusu saşırtıcı ve saçma.
Evrim ilk canlıyı açıklamaz. Araştırmayan istisnasız herkes bu tuzağa düşüyor maalesef. Görevi de bu değildir zaten. Düşünceleriniz yanlış olduğundan anlatıyorum. Akıllı tasarıma inanıyorsanız da bu sizi Ateistspor yapmıyor maalesef, bilginiz olsun.

Matematikteki limit-türev hesabı gibi düşünebiliriz. Doğruyu 1 olarak kabul edersek bence evrim teorisi de her zaman 0,999999999 da kalacak, 1'e yaklaşacak ama asla ulaşamayacak.
Yani nasıl oluştuğumu ve nereden geldiğimi bilmek, gelecekte ne olacağım sorusunun yanında daha önemsiz kalıyor benim gözümde.

Evrim varsa cennet cehennem de gerçektir. Kanıtı olmayan şeyleri iki üç bulguyla benzetmeyle varmış gibi gösteremezsiniz. Bilimsel veriler olabilir ama daha dün kesinliği %100 olarak kabul edilen şeyleri bugün %0 değerine inebiliyorsa bu da bilimin güvenilirliğinin seni doğru yola ne kadar götüreceğinin göstergesidir. %50 şans ile hayatı yaşıyoruz ne de olsa.

Evrim ilk canlıyı açıklamaz. Araştırmayan istisnasız herkes bu tuzağa düşüyor maalesef. Görevi de bu değildir zaten. Düşünceleriniz yanlış olduğundan anlatıyorum. Akıllı tasarıma inanıyorsanız da bu sizi Ateistspor yapmıyor maalesef, bilginiz olsun.
Dostum ben nerdeyim, sen nerdesin. :D Tartışmayı bilmeyen insanlarla tartışmaya çalışmak zor. Kolay gelsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı